Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Konečně konec léčby

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chloe

PříspěvekZaslal: 19.02.2017, 16:21 hod    Předmět: Konečně konec léčby Citovat

Ahoj všichni,
po půl roce jsem si v pátek konečně píchla poslední injekci a příští pátek dobírám poslední prášky. Když jsem s léčbou začínala, byla jsem plná strachů, paniky z toho co to bude obnášet, jak to zvládnu atd. Nebudu si tady hrát na hrdinku a psát jak jsem to zvládla perfektně, jak to vlastně nic nebylo, jak se to dalo levou zadní apod. Protože u mě to bylo docela peklo, i když jak se to vezme, to je taky vlastně náhled každého z nás a pro mě to bylo horší než jsem čekala. Smile I přes tohle všechno, jsem JINÁ a v těch nejhorších momentech léčby, jsem měla prostor pro to, změnit spoustu věcí v životě. Myslím, že něco v tomhle duchu tu už někdo psal, že mu léčba jakoby změnila život a směr. I já to tak cítím a jsem proto za léčení se i všechny ty pády spojené s tím, nesmírně vděčná. Jsem vděčná za život! Ale to neznamená, že jsem se kolikrát nehroutila, nebrečela, neřvala zoufalstvím a pocitem nespravedlnosti apod. Smile Řvala! A jak! Smile

Vím, že všichni máme průběh léčby jiný, jiné pocity, jiné stavy, šílené nebo žádné vedlejší účinky atd., prostě je to různé, člověk od člověka. Vím, že jsou mnohem horší nemoce, osudy i léčby než je C. A taky vím, že nejde porovnávat nic a už vůbec ne to, jestli se někdo léčí půl roku nebo rok, ale za sebe po tom "mém půl roce" smekám! před každým z nás, kdo si tímhle prošel a před těmi, kteří se léčili rok nebo i pak opakovaně smekám ještě víc, až k zemi. A za ty všechny co během toho stáli vedle vás až do konce a neutekli díky psychickým stavům nebo z jiných duvodu taky!

Cítím velké pochopení a obdiv k vám všem, kteří jste si léčbou prošli nebo teprve procházíte a projdete... A ještě vzkaz na závěr: je jedno, kde jste k nemoci přišli jestli z drogové minulosti nebo chybou lékaře nebo jinak, nezkoumejte to, je to nedůležité a zbytečné. Trápení se tím, co nezměníte jinak, než že zkusíte jednu z možností léčby.

Když už se rozhodnete pro léčbu, myslete hlavně na sebe a to, že máte vlastně i díky týhle nemoci (ano bez ní by bylo líp, ale když už přišla tak je někdy fajn udělat z ní dočasnou kámošku a "poslechnout si" co nám přišla "říct"), léčbě a celkově od života, novou šanci něco pochopit a udělat jinak a jděte si pro to! Každý půl rok nebo rok trvá jen určitý čas a ne věčnost. Vy sami určitě vnímáte, že zkusit to a udělat tu změnu, uzdravit se, jinak žít nebo cokoli co cítíte, že chcete dělat jinak, je ta správná cesta. Někdy bude bolet víc jindy míň, ale STOJÍTE za to! :* Držím palce!! Smile

Kdyby někdo z vás potřeboval podpořit, vypovídat se nebo se jen svěřit, napište mi na email: chloe222@email.cz

Od začátku, mám dobré výsledky, tak snad je to pryč .. teď mě čekají ještě odběry a scan jater a pak kontrola, ale udělala jsem co se dalo a teď nezbývá než čekat. Nejvíc se těšim na to, jestli se brzy začnu cítit dobře, protože už si nepamatuju pocit jaké to bylo, když jsem se cítila plná síly a dobré nálady a to mi strašně chybí. A teď, si toho budu vážit mnohem víc ... stejně jako sebe sama a všeho kolem. Smile Napsala bych víc, ale pro dnešek to stačí. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 19.02.2017, 22:08 hod    Předmět: Citovat

Díky za zprávu.
Teď se dej rychle do pořádku a hlavně držíme palce, ať máš negativní výsledky s pozitivním dopadem! Wink

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 23.02.2017, 20:02 hod    Předmět: Citovat

To je skvělý Chloe, že to máš už za sebou a jsi negativní. Teď už bude dobře. Držím ti palce, aby to tak zůstalo. Tak užívej si zas normálního života a buď šťastná
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.