Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Vyrážka LOKTY (a klouby)

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chloe222
Anonymní

PříspěvekZaslal: 20.10.2016, 08:54 hod    Předmět: Vyrážka LOKTY (a klouby) Citovat

Ahoj, píšu nepřihlášená.

Jsem před 7 injekcí a už týden mám vyrážku na obou loktech. Dnes se začala dělat už i na kloubu na jedné ruce. Trochu jsem hledala a myslím, že to je alergická reakce nebo ekzém apod. Svědí to tak nějak běžně, nedrbu to dá se to přejít. Není to puchýřkové, spíš jakoby tvrdé pupínky, kuže sušší v těch místech a bohužel to nemizí.

Budu muset na kožní a už teď je mi trochu "špatně" při představě, že tam musím říct jakou léčbou procházím. Kdo zažil, asi chápe co myslím. Bohužel chování některých a troufám si říct za tím většiny lékařů (má zkušenost - gratuluju pokud to máte jinak), když slyší o Hepc je vcelku často děsivá, to ví asi každý z nás, kteří s C.
Samozřejmě pevně věřím, že narazím na "lidskou doktorku", je hlavní, abych se toho zbavila, případně to nenarušilo léčbu.. Nerada bych, aby se mi to nějak nezhoršilo a nemusela bych např. ukončit léčbu kvůli tomu nebo něco podobného, jelikož výsledky zatím vypadají hodně hodně dobře.

Po pročtení fora jsem snad od začátku léčby nepoužila mýdlo, jen jsem se mazala na doporučení doktora, aby se nevysušila pokožka a párkrát jsem si dala vanu. Takže, rozhodně na sebe nepatlám zbytečné přípravky. Mám celý život dost citlivou pokožku, takže bych se nedivila, kdyby to byla nějaká forma alergické reakce na léky. Sad

Nechci znevažovat práci doktorů, je to jako se vším, někdo je lidský ochotný, jiný vás ani nevyslechne apod. Vzhledem k tomu, jak málo (většinou) a naprosto neodborně jsou někteří informovaní ohledně C, se trochu bojím, aby mi na to nedali např. nějaký přípravek, který by narušil dosavadní léčbu nebo ve spojení s léky, které teď mám nějak nekorespondoval apod. Ke svému lékaři jdu až v prosinci, takže na to čekat nemůžu a není kožní, takže předpokládám, že by mě k němu stejně odkázal.
Děkuju za případné komentáře, rady nebo názor.
Všechny bojovníky zdraví
Chloe
Chloe222
Anonymní

PříspěvekZaslal: 20.10.2016, 09:05 hod    Předmět: VYRÁŽKA 2 Citovat

Tak nakonec se podařilo spojit se s mým hep. lékařem a v pondělí se tam musím zastavit.
Pro zajímavost dám vědět jak to postupuje dál.
Třeba to někomu dalšímu pomuže, kdyby měl ty samé komplikace.

Ch.
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 27.10.2016, 20:54 hod    Předmět: Citovat

Přesně tak, já taky se vším se obracela na svou ošetřující lékařku, oni už ví co na to zabírá. Já měla vyrážku nahoře na zápěstí naštěstí se to nerozneslo dál. To zmizí.
chloe222
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28.10.2016, 18:35 hod    Předmět: mast Citovat

Mám mast ... bohužel teda kortikoidy a musím věřit, že to zmizí. Dr mi řekl, že jsem teď negativní, takže léčba zabírá výborně a byla by škoda, aby jsme to už "nedoklepali" do zdárného konce léčby kvůli vyrážce.

Tak dalšímu boji zdar
a nedejte se! Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.