Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Zítra začínám

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chloe

PříspěvekZaslal: 08.09.2016, 15:47 hod    Předmět: Zítra začínám Citovat

Zdravím všechny,
zítra mi začíná první injekce + 2x denně několik tbl.rebetolu.
Nejprve jsem byla odhodlaná a strach jsem hodila stranou, ale po přečtení příbalového letáku rebetolu
už nejsem. Lituju, že jsem to vůbec četla. Vyděsilo mě to. Vím, že tu je spousta příspěvků a všechny jsem si několikrát přečetla. Ale jak říkám, ty nežádoucí účinky popsané v letáku ..... hrůza. Připadám si jako bych šla zítra na popravu.
Není tu někdo, kdo začíná teď s léčbou a třeba by měl taky potřebu si
napsat nebo se vzájemně podpořit? Nebo samozřejmě kdokoli, kdo si rád popovídá o léčbě atd.
Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 08.09.2016, 21:34 hod    Předmět: Citovat

Neboj, dá se to vydržet.
Když si to člověk přečte, vypadá to hrůzostrašně... ale nikdo nemá VŠECHNY vedlejší příznaky, které jsou v příbalovém letáku vyjmenované. Sice to dokáže potrápit, ale zvládnout se to dá.

Držím palce!
Petr
Chloe

PříspěvekZaslal: 09.09.2016, 09:21 hod    Předmět: Děkuju Citovat

Děkuju moc a omlouvám se za hysterický příspěvek, ale včera mě to nějak ničilo .. Samozřejmě nechci nikoho děsit, ale na druhou stranu strach a dalších milion pocitů k tomu všemu patří.
Věřím, že se přes to přenesu a zvládnu to, tyhle stránky jsou velká podpora, když si čtu příběhy a zkušenosti jiných spolubojovníků, tak mě to posiluje "k boji" s touhle nemocí a dává naději a nepodléhat depkám.

Všem hodně sil a štěstí.
Ch.
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 09.09.2016, 16:37 hod    Předmět: Citovat

Neboj, já taky hrůzou šílela a už to mám za sebou, teď čekám jak to dopadne. Já při léčbě byla hladová, takže jsem nezhubla, jak se tam píše, ani horečky a zimnice jsem neměla. Ale byla jsem unavená úplně, to jsem nikdy nezažila. Jsem 2,5 měsíce po léčbě, do měsíce jsem byla zas v pohodě a nastoupila do práce, musím říct že se cítím teď líp než před léčbou, mám víc energie. Léčba mi utekla rychle, vstávala jsem po 12 h.spanku, tak to fakt uteklo.drzim ti palce. Sama jsem říkala, že můj strach byl větší než realita.
Chloe

PříspěvekZaslal: 09.09.2016, 18:15 hod    Předmět: první žihadlo Citovat

Simča napsal:
Neboj, já taky hrůzou šílela a už to mám za sebou, teď čekám jak to dopadne. Já při léčbě byla hladová, takže jsem nezhubla, jak se tam píše, ani horečky a zimnice jsem neměla. Ale byla jsem unavená úplně, to jsem nikdy nezažila. Jsem 2,5 měsíce po léčbě, do měsíce jsem byla zas v pohodě a nastoupila do práce, musím říct že se cítím teď líp než před léčbou, mám víc energie. Léčba mi utekla rychle, vstávala jsem po 12 h.spanku, tak to fakt uteklo.drzim ti palce. Sama jsem říkala, že můj strach byl větší než realita.

Děkuju Simčo
už mám první žihadlo. Tak jsem zvědavá co bude.
S tím strachem máš absolutní pravdu. Ani jsem nečekala, že stres u mě bude až takhle bláznit. Řekla bych, že pro okolí musim být otravná už teď. Nemluvě o tom, kdyby pak u mě propukla nějaká nervová vlna v rámci léčení ... Smile Smile
Budu Ti moc držet palce, aby výsledky byly úspěšné.
Kdyby jsi chtěla, případně ti nevadilo pár mých otázek mohla bys mi napsat na mail: chloe222@email.cz ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.