Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

nízká viremie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
evelina
Anonymní

PříspěvekZaslal: 02.08.2016, 12:05 hod    Předmět: nízká viremie Citovat

dobrý den petře.chtěla jsem se zeptat,jestli nevíte,jak je možné,že mam pokaždé jinou viremii a jak je možné,že ji mam oproti jiným,co tady čtu v celku nízkou?zjistili mi céčko v listopadu to byla viremie přez 1 mil,v lednu přez 3,4 mil,květen,2,6 mil,červen 4,5 mil,to nechapu.mám žloutenku mít dlouho,sama nevím kde jsem k tomupřišla.je mi 38 let,20 let mám tetovaní,spoustu operací...bezinterferonovou léčbu mi neschválili,tu klasickou podstoupit nechci,bojím se těch nežádoucích účinků.mám tři malé děti,invalidní důchod na nevyléčitelnou nemoc a po tomhle zjištění,že mám céčko,jsem skončila na psychiatrii,užívám risperidon a další léky na zmírnění nemoci se kterou bojuji.je vůbec nejaké jiné řešení,kde se domoci šetrnější léčby?mam totiž i strach u komise na důchodovém,napsali mi do papírů,že klasickou léčbu odmítám.sem z toho všeho na dně
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 03.08.2016, 09:47 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Evelino,
kolísání viremie je normální. Jednak se viremie sama přirozeně trochu mění, ale hlavně to měření je hodně nepřesné. V praxi je důležité, jestli jsou to statisíce, miliony nebo desítky milionů.

Je pravděpodobné, že bezinterferonová léčba bude během krátké doby k dispozici pro všechny pacienty. Proto někteří odborníci doporučují dnes interferon nepoužívat a počkat až bude nová léčba dostupná. Zkusil bych se obrátit na odborné centrum, jestli by ti mohli napsat stanovisko, že je rozumné s léčbou nespěchat. Tady jsou adresy

http://www.ces-hep.cz/file/423/seznam-pracovist-pro-bezinterferonove-rezimy2.pdf

Držím palce
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evelina
Anonymní

PříspěvekZaslal: 03.08.2016, 14:35 hod    Předmět: Citovat

děkuji moc za odpověď .snad se mi podaří neco vymyslet.no,mě totiž doktorka řekla,že je to jen pro ty s pokročilou cirhozou jater.já teprve na výšetření čekám,mají k nám přivézt přístroj z ikemu,je to místo biopsie,něco prý dokonalejšího,takže vlasně nevím,jak na tom játra mám.ta viremie je v milionech,tak snad to nebude tak hrozný.ještě jenou moc díky!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.