Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

padání vlasů + barvení

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
she81
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.10.2007, 11:42 hod    Předmět: padání vlasů + barvení Citovat

Ahoj, v záři jsem skončila léčbu a v tom posledním měsíci mi začaly celkem padat vlasy a nijak se to zatím nelepší, nemáte někdo zkušenosti s něčím, co by na to mohlo pomoct? Doktor mi poradil akorát vitamíny, ale žádný efekt jsem nezaznamenala. Mám strach, abych za chvíli nebyla plešatáSad Jestli se léčíte, tak si rozhodně nebarvěte vlasy, myslím, že to tomu vypadávání docela napomáhá, alespoň u mě. Ahoj a díky za případnou pomoc:-)
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 19.10.2007, 20:52 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,
v tomhle bohužel moc neporadím. Vypadávání vlasů se při léčbě objevuje, ale obvykle bývá jen dočasné. Pokud jsi skončila v září, tak jsi bez léků 1-2 měsíce a je možné, že tělo potřebuje ještě nějaký čas než se z té léčby vzpamatuje.
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iva
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.10.2007, 10:21 hod    Předmět: Re: padání vlasů + barvení Citovat

she81 napsal:
Ahoj, v záři jsem skončila léčbu a v tom posledním měsíci mi začaly celkem padat vlasy a nijak se to zatím nelepší, nemáte někdo zkušenosti s něčím, co by na to mohlo pomoct? Doktor mi poradil akorát vitamíny, ale žádný efekt jsem nezaznamenala. Mám strach, abych za chvíli nebyla plešatáSad Jestli se léčíte, tak si rozhodně nebarvěte vlasy, myslím, že to tomu vypadávání docela napomáhá, alespoň u mě. Ahoj a díky za případnou pomoc:-)

Ahoj , mě taky vypadala spousta vlasů a dost jsem se nabrečela , ale koupila jsem si hned po léčbě v lékárně takový ampulky od VICHY stojí to sice kolem 900kč,ale během krátké doby mi narostla úplná hříva a mám vlasy ještě lepší než předtím.Dneska už je mám až do pasu a barvím je každý měsíc.pa a držím palce. Iva
Nika
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.05.2008, 12:25 hod    Předmět: Citovat

Zdravím, můžu při léčbě užívat vitamíny, nebo jak psala Iva používat ampulky pro posílení vlasového stvolu a výživu vl. kořínků?

Osobně si myslím že barva na vypadávání vlasů nemá vliv. Pouze vlas obalí, dnes už šetrným a dokonce výživným barvivem. Vlas vypadne díky starému, odumírajícímu, oslabenému kořínky a barva žádný vliv na kořínek nemá. Myslím teda že vypadívání vlasů nezapříčinilo barvení.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 22.05.2008, 09:38 hod    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Zdravím, můžu při léčbě užívat vitamíny, nebo jak psala Iva používat ampulky pro posílení vlasového stvolu a výživu vl. kořínků?

Vitamíny užívej, ale řekni to svému doktorovi. Přípravky na vlasy by neměly mít na léčbu žádný vliv.
janka

PříspěvekZaslal: 26.05.2008, 20:43 hod    Předmět: pomoc vlasom Citovat

ahoj,
mala som ten isty problem, ale velmi dobre mi pomohli ampulky od ViCHY - jedna sa o kuru proti vypadavaniu vlasov. ked som to kupovala asi tak mesiac do zadu, bolo to v akcii a cena bola okolo 1380 za 24 ampuliek, uzivam ich pravidelne a to kazdy den jednu, viditelne zlepsenie sa dostavilo uz do 10 - tich dni a je to fakt super, vlasy uz velmi nepadaju a este mi aj zpevneli, ci do konca nabrali na hrubke, nemam uz ani plesiny a tak mozem ist spokojne aj medzi ludi. tie plesiny uz boli riadne vidiet a bolo to fakt neprijemne, ak sa niekto pri rozhovore so mnou pozeral na tie prazdne fleky v hlave. mozem len doporucit.
drzim palce.
Nika
Anonymní

PříspěvekZaslal: 27.05.2008, 14:12 hod    Předmět: Citovat

Tak to je super. Ampulky VICHI! Smile
A užíváš je i při léčbě, nebo až po léčbě?
Myslíte, že když je třeba budu užívat praventivně i před léčbou i vprůběhu, že mi např. vlasy padat vůbec nebudou, nebo se sníží efekt padání vlasů? Že by se třeba dalo touto cestou vyhnout, nebo aspoň trochu zabránit tomuto hnusnému, nežádoucímu účinku léčby v některých případech?
Nebo myslíte, že při léčbě to nemá smysl a až po léčbě se např. těmito ampulkami spravit?
Taky mám dlouhé vlasyska, vpodstatě celý život si je pěstím, tak mi tohle nahání hodně velký strach. Ale četla jsem už od spousty lidí co s padáním vlasů žádný problém neměli. Já vím je to individuální. Ale bojím.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 27.05.2008, 16:19 hod    Předmět: Citovat

Fakticky netuším jestli to má při léčbě smysl. Padání nebo řídnutí vlasů se při léčbě vyskytuje, ne však vždy. A pokud se vyskytne, tak obvykle po skončení léčby se dá všechno zase do pořádku (samo). Podle mne uvidíš sama.
Petr
Nika
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28.05.2008, 09:25 hod    Předmět: Citovat

Zeptám se svého lékaře co on na to? I na tu antikoncepci. Včera jsem se totiš dočetla v příbalovém letáku, z jakých důvodů se nesmí brát a bylo tam napsané i se záněty jater.
Hlavně že mi doktor říkal, že nejdou na játra(možná to tak myslel ale na zdravé játra).
No uvidíme co na to odborník. Zatím
janka

PříspěvekZaslal: 01.07.2008, 20:45 hod    Předmět: Citovat

ahoj, tie ampulky som brala uz na konci, musim napisat, ze az po ukonceni to ma zmysel, ale aj tak som sa dala ostrihat na mikado, inak bolo mi to velmi luto, no zriedlo mi to riadne, ale aspon plesinky uz nemam a je pravda, ze su krasne leskle. vlasy dorastu a dufam, ze znova aj naberu na hustote.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.