Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

RELAPS PO LÉČBĚ

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ANNA
Anonymní

PříspěvekZaslal: 30.05.2016, 09:15 hod    Předmět: RELAPS PO LÉČBĚ Citovat

AHOJ,CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JAK VÁŽNÉ JSOU MÉ VÝSLEDKY:JSEM 5LET PO DRUHÉ LÉČBĚ A VÝSLEDKY JSOU - HCV-PCR-RNA-107106 IU/ML A AFP - 2.69 IU/ML.
I PO LETECH Z TOHO NEJSEM MOUDRÁ A OD DOKTORA SE DOZVÍM JEN VÝSLEDKY HRANIČNÍ.TO UŽ JSE Z TOHO FAKT ČLOVĚK NERVOZNÍ.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 30.05.2016, 19:39 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,
to první číslo ukazuje, kolik viru máš v těle. Hodnota něco málo přes 100.000 IU/ml je obecně přijímaná jako nízká.
To druhé číslo moc neznám. Našel jsem, že jde o marker rakoviny jater, a ta hodnota kterou máš je ok. Tedy ukazuje, že rakovinu jater zřejmě nemáš. Ale tahle informace je bez záruky, tohle nemám nastudované.

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anna
Anonymní

PříspěvekZaslal: 31.05.2016, 06:50 hod    Předmět: Citovat

Moc děkuju , už jsem klidnější.Našla jsem pak taky nějaké tabulky a tam jsou hodnoty na rakovinu kolem 9 tak se mi fakt ulevilo.
Je to už celoživotní boj. Ta bezinterferonová léčba je taky nějaká chemie?Nevíš co to obnáší? Koukala jsem na seznamy lékařů co to mohou praktikovat a ten můj tam zrovna není.Přemýšlím o změně lékaře.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 31.05.2016, 08:27 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,
bezinterferonová léčba je podle všeho hodně dobrá - téměř stoprocentní účinnost, prakticky bez vedlejších účinků. Momentálně na ni mají nárok pouze akutní pacienti, kteří mají hodně poškozená játra a potřebují se opravdu rychle vyléčit. Těm, kdo mohou počkat, se doporučuje počkat, až bude bezinterferonová léčba dostupná. Předpokládá se totiž, že v dohledné době (rok nebo dva) cena bezinterferonové léčby klesne a bude dostupná všem.

Nedokážu ale odhadnout, zda bude i poté bezinterferonová léčba omezena na specializované centra.

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.