Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Ztráta menstruace

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 29.03.2016, 19:42 hod    Předmět: Ztráta menstruace Citovat

Ahoj slečny a ženy, chci se zeptat, ztratila jste některá při léčbě menstruaci? Já nyní ano a těhotná nejsem. Nešílím z toho, věřím svému tělu, že to tak samo zařídilo s ohledem na špatnou krev z léčby. Držte se Smile
marky
Anonymní

PříspěvekZaslal: 31.03.2016, 19:54 hod    Předmět: Re: Ztráta menstruace Citovat

Ahoj Simco, jsem na tom podobne. Mam 13.tyden lecby a menstruaci sice mam, ale az se 4 tyd. zpozdenim. A tehotna taky nejsem, to mam potvrzene gynekologem. Wink
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 31.03.2016, 20:39 hod    Předmět: Citovat

Já jsem v 11.týdnu od zítra a nebyla to ztráta, taky zjišťuju, že je to spíš takové habrovaní cyklu díky chudokrevnosti. Jinak zatím se léčba snést dá. Tím, ze jsem v PN, jsem odpocata.Počítám každý týden Smile už ať je to za mnou a kéž by úspěšně.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 31.03.2016, 22:10 hod    Předmět: Citovat

Ja zitra 13. Peg, v PN jsem od zacatku a je to tedy dost narocne, obdivuji vsechny, kteri zvladaji chodit do prace.. At vse vyjde preji!!!
marky

PříspěvekZaslal: 07.05.2016, 17:21 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Simco, jak se dari? Casto si na Tebe vzpomenu, mame lecbu podobne dlouho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.05.2016, 17:57 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Marky, tenhle týden už toho mám plný brýle,jsem ráda, že za 2 měsíce končím a opravdu obdivuju ty, co to měli nebo mají na rok. Jsem slabá, místo chůze se jen šourám. I psychicky jsem slabá, už i míň jím. Hlavně ať tím projdeme bez následků. Hodně sil všem Smile
marky

PříspěvekZaslal: 08.05.2016, 08:32 hod    Předmět: Citovat

Mas pravdu, neverila bych, ze je to takovy zaprah. Mne zbyva 6 tydnu, a pak to cekani. Doufam, ze to bude uspesne, nejsem si jista, zda bych druhou lecbu zvladla, ta uz by byla pravdepodobne na rok.. Hodne sil vsem.
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 08.05.2016, 09:27 hod    Předmět: Citovat

Marky, to čekání bude dobrý, budem po lecbe a bude nam každým dnem lépe. Když nám to nevyjde, dostaneme už nejnovější interferon free léčbu, a ta je krátká a šetrná, tak se nestresuj. Jsem ráda, že se nám to už krátí, už mě to neba, připadám si jak v začarovaném kruhu. Drz se Marky, já věřím že si budeme moci užít léto, aspoň srpen, to už snad budem mít zas energii a že když jsme obě braly Olysio, že to v nás všechny víry zabilo, kéž by. Zas bude dobře Smile
marky

PříspěvekZaslal: 08.05.2016, 09:38 hod    Předmět: Citovat

Ja mam jen pedinf s ribavirinem.. Mela jsem akutni hep, proto jen dvojkombinace a jen na pul roku, i kdyz je to genotyp 1a. Ale pravdou je, ze Harvoni je zazrak. Co jsem zazila pacienty, s jejich viremii to zatocilo neskutecnou rychlosti. Tak at se dari!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.