Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

simeprevir (OLYSIO)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 01.02.2016, 16:50 hod    Předmět: Citovat

Zdravím, jsem po 2.injekci, víkend ušel, jen už cítím velkou únavu, avšak dnes ráno jsem byla hodně slabá, i kdyz mám jen zvýšenou teplotu, tak jsem si vzala dovolenou s tím, že dorazim zítra. Nechutná mi a zvedá se mi žaludek. Mám strach, že vyzvracim léky, co pak? No děs, vím že do zítra fit asi nebudu. Hodně sil všem
natahc

PříspěvekZaslal: 02.02.2016, 13:46 hod    Předmět: Simca Citovat

Ahoj,

Takovy stav te muze doprovazet jak celou lecbu, tak i "pouze" mesic. Pokud jsi nemela velke horecky, je vysoka pravdepodobnost, ze za par tydnu se ti malinko ulevi. Organizmus zvyka na ty sra4ky (((

S prasky i pres nechutenstvi musis jist jinak zaludek dostane pekne zabrat a znicis ho. Ovesna kase, jogurt, banan...

Chapu jak se citis, take nekdy mivam stavy "sezerte me mouchy" ale vime, proc to delame a musime to zvladnout!!!

Snaz se nebrat jine leky a doplnky stravy, neni jasne jak budou pusobit navzajem s simeprevirem....
Hodne pit, minimalne 2 litry.

Drz se Simco!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 02.02.2016, 16:38 hod    Předmět: Citovat

Díky Naty, dnes jsem v práci byla, už je mi trochu líp. Vím, že musím vydržet. Zas se ozvu. S
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 18.02.2016, 19:35 hod    Předmět: Citovat

Ahoj lidi, dnes, tj.po 4 týdnech léčby, mi bylo sděleno, že již jsem negativní. Krásný pocit. Jinak jsem hrozně unavená, slabá, hladová, často mě pálí žáha a jako bych měla spálený jazyk. Kdyz nejim dyl nez 3 hodiny, je mi na omdleni. Asi je to tim, ze nejim maso.Ale zatím pracuju. Věřím, že se uzdravim. Všem přeji hodně sil a štěstí. Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.02.2016, 17:00 hod    Předmět: Citovat

Simonko, skvělá zpráva, máš všechny předpoklady pro úplné uzdravení. Čeká tě sice ještě dlouhá cesta, ale vytrvej. Držím palce, abys všechny vedlejší účinky a nástrahy hravě překonala. M.
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.02.2016, 19:08 hod    Předmět: Citovat

Děkuju za podporu. Vcerejsi noc jsem se probudila v 1.h o půlnoci, musela jsem se najíst a pak jsem nemohla zabrat. Až k ránu a měla jsem 3 sny- noční můry. Ráno jsem do práce nešla. Uvažuju o nemocenské. Jsem vyčerpaná, že samovolně pláču, už se mi to 2x venku stalo. Je to svinstvo ten interferon. No musíme všichni vydržet a věřit v uzdravení. To dáme Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: 21.02.2016, 14:26 hod    Předmět: Citovat

Simonko, tahle léčba je ve většině případů náročná, jak fyzicky, tak je to i nápor na psychiku. Nemocenské se možná časem nevyhneš, pokud to není úplně akutní, vydrž, pobyt mezi lidmi na druhou stranu i prospívá - pomáhá ti odpoutat pozornost od vlastního ega a lépe budeš překonávat nepříjemné zdravotní problémy. Nespavost je častá, nejhorší je, že budeš padat únavou, ale spánek nepřichází a když už usneš, propadneš se do prapodivných snů. Budiž ti útěchou, že tím při léčbě trpí mnoho pacientů. Až léčbu ukončíš, pocítíš obrovskou úlevu a zase se zregeneruješ. Vzhledem k tomu, že už nyní máš velmi dobré vyhlídky na úplné uzdravení, na tvém místě bych se snažila tvrdě zabojovat a zůstat nad věcí, vždyť v téhle hře hraješ o svou budoucnost, o své zdraví a o svůj život. M.
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28.02.2016, 15:31 hod    Předmět: Citovat

Ahoj lidi, od 5. injekce jsem na nemocenské. Hned je mi líp. Nemám povinnosti a tím jsem v klidu. Jsem totálně vyčerpaná, i z nákupu mám hrůzu, zda to dám, ale jinak mi chutná, už se nestresuju se spaním, spim průběžně. Klid je k této léčbě důležitý. Nikdy předtím jsem nezažila takovou únavu, za jak dlouho po léčbě se mi vrátí síla? S.
milka

PříspěvekZaslal: 20.03.2016, 14:46 hod    Předmět: Citovat

Dobrý deň - mám dotaz ohľadom liečby, že kto už skončil liečbu olysiom a 2kombinačnou v rozpatí 48 týždňov ako sa cíti, či je to lepšie lebo ja mám ešte 1 injekciu a 31.3. končím idem na kontrolu virémie. Prosím Vás ak máte nejaké skúsenosti ozvite sa .Ďakujem veľmi pekne.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 20.03.2016, 15:10 hod    Předmět: Citovat

Po ukončení léčby návrat do normálu nějakou dobu trvá. Je to individuální, u mně to trvalo přibližně 3 měsíce, než jsem se tak nějak srovnal.
jiřina
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.04.2016, 20:21 hod    Předmět: léčba trojkombinací Citovat

Jsem 2 měsíce v léčbě trojkombinací /HCV,genotyp 1b/, zpočátku to šlo, ale nyní jsem již neskutečně unavená. Zatím se snažím chodit do práce, ale po příchodu si jdu již jen lehnout. Opravdu je to den ode dne psychicky a fyzicky horší. Zvládl někdo chodit po celou dobu léčby do zaměstnání, mám to na 24 týdnů..Nebo má někdo zkušenosti, že by mohlo být lépe. Také by mne zajímalo po jaké době máte odběry, já měla první odběr po měsíci léčby, do nemocnice chodím jen lx za měsíc si vyzvednout injekce,popř. léky.
Simča
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.04.2016, 11:33 hod    Předmět: Citovat

ahoj Jiřko, já jsem již ve 14 týdnu léčby, Olysio už jsem dobrala, pokračuji ve dvojkombinaci. Já vydržela chodit do práce do 5 injekce, od té doby jsem v pracovní neschopnosti. Je to lepší, člověk může odpočívat, protože sílu ztrácí dál během léčby. Někdy je mi líp,někdy jsem ležák unavenej, připadám si jak důchodkyně.Odběry mívám po měsíci. Hodě sil Jiřko a úspěch v léčbě přeji Smile
natahc

PříspěvekZaslal: 11.03.2017, 22:57 hod    Předmět: jsem zdrava) Citovat

Zdravim všechny!
Jsem zdrava! Léčba dala zabrat... rok jsem se z toho dostavala... Mam po pegu další zdravotní problémy ale nemám hepatitidu...

Nepsala jsem dlouho, ale myslela jsem na vas všechny, kdo se ozval...
Pak napíšu podrobnější info.. ano a ne a proc
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 12.03.2017, 11:31 hod    Předmět: Citovat

Díku za dobrou zprávu,
velká gratulace. Dobře že se to podařilo!
Petr
Anonymní

PříspěvekZaslal: 18.03.2017, 18:17 hod    Předmět: Citovat

Gratulujem, že sa to podarilo.Je to opravdu dlhá liečba ale stojí to za to.Ja zasa idem 30.3. 2017 na kontrolu po roku , dúfam, že všetko dobre dopadne. Mám dotaz, či niekto nemá problémyso spánkom aj po ukončení liečby, lebo ja občas musím brať prášky na spanie a neviem ako sa toho zbaviť.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.