Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Trojkombinační léčba-nový život

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: 29.12.2015, 21:02 hod    Předmět: Trojkombinační léčba-nový život Citovat

Tímto příspěvkem bych chtěl pozdravit a povzbudit všechny,co právě léčbou procházejí nebo na ní teprve čekají.Mám za sebou poslední kontrolní odběry po léčbě a jsem opět negativní,snad tedy vyléčený.Mohu říci,že i přes drastické vedlejší příznaky bych to klidně absolvoval znovu.Připadám si,jako bych se znovu narodil a cítím,že se mi vrací ztracená síla ať psychická či fyzická,kterou jsem začal před deseti lety ztrácet.Konečně necítím tlak jater a bohužel mi zbyly pouze hcv poškozené klouby,to se ale po třiceti letech s virem nedivím...Chtěl bych touto cestou poděkovat Prof.Urbánkovi za dokonale vedenou léčbu.Zároveň správcům těchto stránek za pomoc nemocným a v neposlední řadě svojí rodině za podporu.Přátelé-vydržte,stojí to za to!!!! Petr Šustr
Anonymní

PříspěvekZaslal: 29.12.2015, 21:10 hod    Předmět: Trojkombinačni léčba-nový život Citovat

Omlouvám se,ale zkazil jsem přihlášení,takže se hlásím k příspěvku PetrŠ
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 29.12.2015, 22:22 hod    Předmět: Citovat

Gratuluju a přeji rychlou rekonvalescenci!
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milka

PříspěvekZaslal: 30.12.2015, 08:38 hod    Předmět: Citovat

Aj ja gratulujem úžasná správa, ktorá poteší, motivuje a podporí aj nás, ktorí sa momentálne liečime a prechádzame ťažkým obdobím.Každá takáto správa je obrovským povzbudením .Prajem čo najskoršiu rekonvalescenciu.Teším sa spolu s Vami.
marie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 30.12.2015, 18:52 hod    Předmět: Citovat

Petře, z celého srdce upřímně gratuluji, fantastická zpráva!! Ať jsi už napořád jen zdravý, moc ti to přeji, vím, jak to bylo těžké. Klouby se časem možná stabilizují a bude zase dobře. Užívej života a važ si toho!! Já bohužel to štěstí neměla, brzy se ozvu. Marie
Radislav

PříspěvekZaslal: 06.01.2016, 21:59 hod    Předmět: Citovat

Gratuluju k vyléčení a přeju ti pevné zdraví !!!
natahc

PříspěvekZaslal: 15.01.2016, 12:51 hod    Předmět: Citovat

Zdravim Vas, Petre!

Jsem moc rada, ze jste se ozval a vic nez rada, ze jse v poradku!!!!!! Moc vam to preji!!!

Jak se citite? Byl jste na vysetrenich jater nekdy ted? Co rika krevni obraz?

Jeste jednou- velka gratulace!!!!!
Psustr

PříspěvekZaslal: 26.01.2016, 20:23 hod    Předmět: Trojkombinacni lecba-nový zivot Citovat

Dobrý večer ,dekuji všem za gratulaci a upřímné přání k tomu lepšímu,co mě snad v životě čeká.Rád bych sdělil výsledky krve,ale výsledky jsem se dozvěděl telefonicky a teprve v březnu jdu na fyzickou kontrolu .V každém případě je vše o mnoho lepší než předtím....Držte se!!!!!Petr Š
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.