Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

hučanie v ušiach, štítna žľaza

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tamara

PříspěvekZaslal: 07.01.2016, 12:43 hod    Předmět: hučanie v ušiach, štítna žľaza Citovat

Ahojte všetci,
najskôr chcem veľmi pekne poďakovať za každý jeden príspevok a reakciu na môj problém, veľmi ste mi pomohli... Very Happy
chcem veľmi pekne poprosiť tiež o radu, či mal niekto problémy pri liečbe pegintron +ribavirin (3 mesiac) so štítnou žľazou, prestava mi pracovať a mám neustále hučanie v hlave v ušiach, ktoré nechce vôbec odznieť. Môže to súvisieť aj s tou nefunkčnou šítnou žľayou? vie niekto poradiť čo je dobré na správnu funkciu aby som ju ako tak obnovila a prestalo to kvílenie v ušiach, kvoli ktorému nemôžem vôbec existovať ani spať.

Naposledy upravil tamara dne 07.01.2016, 13:20 hod, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tamara

PříspěvekZaslal: 07.01.2016, 13:19 hod    Předmět: prerušenie liečby Citovat

Popri tomto všetkom mi bola prerušená liečba - teraz už 2x kvôli krvnému obrazu. Práve je to 2týždeň čo si nič nepichám ani neužívam rebetol. Má to nejaký zlý vplyv na dosiahnutie dobrých výsledkov liečby?
Ďakujem za odpoveď.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 07.01.2016, 14:13 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Tamaro,
s hučením v uších ani se štítnou žlázou zkušenosti nemám Sad

Přerušení léčby je nepříjmné. Pokud totiž nebereš léky, tak se virus v těle zase začne množit. Vliv na léčbu záleží na mnoha faktorech - hlavně na viremii před začátkem léčby, na viremii před přerušením léčby i na délce přerušení léčby.

Pokud budeš v léčbě pokračovat, pak je asi třeba zvážit i její prodloužení. Například pokud jsi měla léčbu naplánovanou na 6 měsíců a po 3 měsících jsi ji přerušila, tak je riziko, že 3 měsíce další léčby budou málo. Ale jak jsem řekl - hodně to záleží na dosavadním průběhu léčby a navíc na to (pokud vím) neexistují doporučené postupy.

Petr
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.