Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

céčko

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
K.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.05.2015, 04:42 hod    Předmět: céčko Citovat

zdravím,
mám přítele a má "céčko", měli jsme nechráněný styk ( pohlavní), cca 2 měsíce mi není dobře - únava, vysílení, bolest v podžebří - spíše na levé straně ( tlak na žebra nalevo, bolí i záda, bělají mi prsty u rukou, ..) myslíte, že by to mohlo být " céčko"? příští týden jdu na testy.. Mám celkem obavy.. Je tu někdo, kdo chytil hep C z pohlavního styku? ... Kdyby se potvrdilo "C", tak co mám čekat dále ( musí se hlásit s kým žiju apod...?).
Předem dík za info.. K.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 19.05.2015, 21:09 hod    Předmět: Citovat

Riziko přenosu hepatitidy C pohlavním stykem sice existuje, ale není příliš velké. Něteré příznaky které popisuješ by sice mohly souviset s hepatitidou, ale může to být také cokoli jiného. Takže doporučuji zbytečně se nestresovat.

A kdyby něco, tady je stručný návod "pro začátečníky"
http://www.hepc.cz/index.php?page=2&faq=coted.htm
Doufám, že ho nebudeš potřebovat

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: 20.05.2015, 08:45 hod    Předmět: Citovat

Díky za odpověď..Pěkný den K.
Radislav

PříspěvekZaslal: 01.06.2015, 16:55 hod    Předmět: Re: céčko Citovat

K. napsal:
zdravím,
mám přítele a má "céčko", měli jsme nechráněný styk ( pohlavní), cca 2 měsíce mi není dobře - únava, vysílení, bolest v podžebří - spíše na levé straně ( tlak na žebra nalevo, bolí i záda, bělají mi prsty u rukou, ..) myslíte, že by to mohlo být " céčko"? příští týden jdu na testy.. Mám celkem obavy.. Je tu někdo, kdo chytil hep C z pohlavního styku? ... Kdyby se potvrdilo "C", tak co mám čekat dále ( musí se hlásit s kým žiju apod...?).
Předem dík za info.. K.

Mě osobně trápí spíše tlaky v "pravém"! podžebří. V levém sem nepocítil nikdy nic. Ale prsty mi taky začaly bělat, teď koukám, když na to upozorňuješ. 100% jistota = jít na test Cool Psala jsi příští týden, takže už bys měla znát výsledky..jak dopadly ?
Martin2

PříspěvekZaslal: 01.06.2015, 18:18 hod    Předmět: Citovat

Ahoj v pravém pod žebří mohou být zvětšená játra ,tak ti tlačí do okolí tak to bolí.Jinak mám tam také bolesti a je to v stejném místě a od tamtut to vystřeluje trochu jakoby do ledvin a páteře,tak je to žlučník jo mám tam kámen. Jinak ti řeknu prsty bílí ,já teda si myslím že během léčby ,ale i předtím se mi dělali bílé skvrny na nehtech a ty byly tak měkké že se odlouply tak mám na rukou 3 zdravé nehty a né to dát do cajku. Jinak mám posledních 6 injekcí ,tak pak dám vědět .
Radislav

PříspěvekZaslal: 02.06.2015, 13:36 hod    Předmět: Citovat

Ty bílé skvrny na nehtech se dělají prý z nedostatku vápníku jsem někde četl. Taky občas nějaký mam. Jinak dozadu do ledvin mi to vystřelovalo taky zprvu, ale už se to zklidnilo, co sem začal zdravěji jíst. Upřímně je to hodně těžký změnit životní návyky, když sem nežil 2x zdravě do doby nákazy.
Dej vědět Martine2, jak to dopadlo a držim pěsti, aby negativně!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.