Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Nákaza

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
katakoubova1
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28.04.2015, 07:20 hod    Předmět: Nákaza Citovat

Dobrý den, je možné se nakazit žloutenkou tímto zpusobem? Šáhla jsem na krev v rukavici...poté jsem rukavici omyla pouze vodou a vzala do ruky tužku, kterou jsem následně psal. Na tužce sem nenašel stopy žádné krve. Následně jsem si tužku odnesla domu a položil na kuchynskou linku. Tužka byla suchá, žádé stopy krve. Asi za 4 dny jsem na linku vedle tužky položil bramburky a snědla je? Je možné se tatko nakazit když na tužce nebyla žádná viditelná krev? Je to hloupost že? Děkuji
Anonymous
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28.04.2015, 08:04 hod    Předmět: Viz dotaz Citovat

Ještě viz dotaz: Doopravdy na tužce žádná viditelná krev nebyla a tužka se dotkla bramburku až 4 den od používání tužky. Jde o to že předtím na rukavici byla a já jí poté omyla vodou a až pak používala tužku. Tudíž jsem se tužky dotkla až omytou( vodou)rukavicí.Nakazit se takto nedá že ne?Když sním bramburky. Děkuji
Anonymous
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28.04.2015, 09:46 hod    Předmět: Viz otázka Citovat

Ještě pro upřesnění viz předchozí dotaz: Před použitím jsem sáček s bramburky opláchla jednou vodou. Děkuji za odpověď jsem zoufalá
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 28.04.2015, 16:22 hod    Předmět: Citovat

Virus se přenáší pouze krví tak, že se infikovaná krev dostane do krve jiného člověka. Popsaný způsob takovou možnost prakticky vylučuje.
Takže ne, nakažení nehrozí.
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.05.2015, 13:19 hod    Předmět: Citovat

Petr napsal:
Virus se přenáší pouze krví tak, že se infikovaná krev dostane do krve jiného člověka. Popsaný způsob takovou možnost prakticky vylučuje.
Takže ne, nakažení nehrozí.
Petr

A kdybych si rukou kterou sem držela tužku vynackla doma akné z kterého by me vytekla jedna maličká kapka krve také to není možné ?
Anonymous
Anonymní

PříspěvekZaslal: 08.05.2015, 12:14 hod    Předmět: :( Citovat

Moc prosím o odpověď Sad
Radislav

PříspěvekZaslal: 09.05.2015, 19:24 hod    Předmět: Citovat

Záleží taky po jaké době, sis to akné vymačkávala a zda sis předtím umyla/neumyla ruce ? Protože je normální, že si člověk po příchodu z venku domů umyje ruce (i když to řada lidí nedělá). Třeba já osobně si meju ruce odjakživa a klidně i 20x denně, pokud s nimi něco dělám, před jídlem atd. Asi záleží na hygienických návycích každého z nás, jak se kdo má rád. A stejně mi to bylo v konečný fázi prd platný, jelikož když vás někdo úmyslně píchne infikovanou jehlou a nemáte hned po ruci dezinfekci, tak je konec Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.