Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Léčba

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jenda

PříspěvekZaslal: 21.09.2012, 14:12 hod    Předmět: Léčba Citovat

Zdravím všechny,

po x letech jsem sem opět zavítal, abych se podělil o svou zkušenost s touto bestií...

Na jaře 2007 mi náhodou byla objevena hep C.V lednu následujícího roku jsem podstoupil první léčbu, která byla po 7 měsících předčasně ukončena.

Po té jsem docházel na kontroly a řešili jsme, kdy bude další léčba a atd.Mezitím jsme se s rodinou odstěhovali z Prahy(léčil jsem se na Bulovce) k Ostravě.

Díky "známosti" pí.doktorky jsem byl převelen Cool do Ostravy k panu přimáři Rožnovskému.Kde jsem počátkem roku 2011 zahájil druhou léčbu.Vše opět vypadalo nadějně(po nějaké době byla virová nálož 0! ), ale po 5 měsících začal prudký pokles neutrofilů a i když mi snižovali dávkování či se na čas přerušilo, stejně po nasazení znova šli dolu.Takže léčba byla v září 2011 ukončena.

Opět docházím na kontroly, vše je na první pohled v pořádku, UTZ břicha i život Smile) Na včerejší kontrole jsme se domluvili, že jelikož je již k dispozici trojkombinace = interferon+ribavirin+Boceprevir přihlásil jsem se k další léčbě, která by měla začít začátkem roku 2013.
Je zde vidina velké úspěšnosti léčby, tak tomu věřím Exclamation Exclamation Exclamation a jdu do toho.Prý jsem teprve druhý přihlášený, ale nemám co ztratit, tak proč ne Very Happy

Takže se "teším" až mi zas pár týdnů bude zle , ale snad to zabere. Very Happy

Jen jsem chtěl všem vzkázat, ať boj nevzdávají a že pokud se to nepodaří poprvé jsou na řadě další preparáty, které mají za sebou již studie, kde je úspěšnost léčby až 500x vyšší a brzy se jich na trhu dočkáme!

Já žiju naprosto normálním životem, máme s ženou 3 krásné malé zdravé děti, žádné omezení v životě nemám, pokud se tedy neléčím Very Happy jen jí prostě mám ...

Zdar a sílu všem!!!

Honza
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 21.09.2012, 17:26 hod    Předmět: Citovat

Budeme držet palce!
Tyhle nové preparáty by se měly používat právě v případech, kdy předchozí léčba selhala. Tak dej o sobě vědět, jak to probíhá!
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.