Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Interferon + Rebetol

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonim
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.07.2006, 16:14 hod    Předmět: Interferon + Rebetol Citovat

Dobry den . Docital som sa , ze pri liecbe interferonom nie je dobre kombinovat inymi liekmi. Plati to aj pre vitaminy? Uzivam Interferon alfa + Rebetol a nasadil som aj multivitamin s mineralmy Calibrum. Nevadi to? Uz dva tyzdne uzivam tento vitamin, za odpoved dopredu diky.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 27.07.2006, 17:36 hod    Předmět: Citovat

Doporučuji konzultaci s vaším lékařem. Osobně si nemyslím že by to bylo nebezpečné, ALE například někteří pacienti trpící HCV mají problémy s přebytkem železa a proto by měli omezit vitamin C (který usnadňuje vstřebávání železa). Takže je třeba posuzovat tyto věci individuálně.

Přeji mnoho štěstí a úspěch v léčbě

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mimi

PříspěvekZaslal: 27.09.2006, 10:47 hod    Předmět: ahojte Citovat

Brala som interferon , nakoľko mám hepat. typ B. Mám 32 rokov a teraz mi zistili že interferon mi narušil imunitu ohľadom štítnej žľazy. Vo veku 32 rokov idem do prechodu, lebo sa mi na základe štítnej žlazy znižuje estrogén. A deti nemám. CHcela by som sa spýtať prečo lekár ma neupozornil aj na vedľajšie účinky? stretli ste sa s tým že Vás na to lekár upozornil ?
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 01.10.2006, 11:23 hod    Předmět: Citovat

Interferon je (bohužel) poměrně nový lék a ví se o něm, že má vedlejší účinky. Neví se však, nakolik jsou tyto vedlejší účinky závažné a ve kterých případech se projeví. To ostatně platí snad u všech používaných léků.

Osobně si myslím, že v případě interferonu by lékař měl pacienta na vedlejší účinky upozornit a nespoléhat na to, že si každý přečte příbalový leták. Ale na druhé straně si nejsem jistý tím, zda by pacient byl schopen posoudit, co je pro něj menší zlo: zda se léčit (s rizikem vedlejších účinků), nebo se neléčit.

Petr
mimi

PříspěvekZaslal: 02.10.2006, 12:12 hod    Předmět: ahoj Citovat

Zase až tak nový liek to nie je podľa mňa. Dávali mi ho asi v roku 1992. Vybrala by som si ho určite znova, lebo aspoň môžem teraz pracovať a nielen ležať v posteli. Ale ocenila by som keby mi lekár oznámil o tých vedľajších pôsobeniach na telo. Aspoň by som mala skorej deti. A teraz? no čo už. Som len s toho smutná. Nič viac a nič menej.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 11.04.2007, 16:12 hod    Předmět: štítná žláza Citovat

PRO MIMI
Sníženou funkci štítné žlázy (vlivem léčby Interferonem) je možno úplně jednoduše léčit substitucí (tablety hormonu, bez vedlejších účinků). Pokud je substituční terapie dobře nadávkována, má pacient zcela normální hladiny hormonů. Tak že šup na endokrinologii ať s tebou něco dělají!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.