Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

testy na hepatitidu C

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x vir
Anonymní

PříspěvekZaslal: 12.12.2006, 20:38 hod    Předmět: testy na hepatitidu C Citovat

Mam menší problém od lonského CZ teknivalu.Jsem mněl vpich nevím od čeho.od te doby mně provazejí zajímavé zdravotní problemy.nejdříve Herpes na zadech a asi 3 měsíce mam bolesti v krku zjistili my Helios bacteros.V krku mam bolesti a na jazyku pupínky podobné aftě.už delší dobu mně píchá v pravém podžebří.po 3 měsíci my dělala doktorka testy na HIV,Hep.C.vše negatyvní.muže byt ještě nějaka podobna nemoc přenosná krví.pořad mam ten pocit že mně v při tanci někdo píchl.díky za názory.mam jít na testy třeba ještě po 6 měsíci.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 13.12.2006, 14:47 hod    Předmět: Citovat

Podle mých znalostí tohle na hepatitidu C nevypadá. Hepatitida C totiž nemá žádné typické příznaky, a subjektivně (podle bolesti nebo vyrážky) se prostě poznat nedá. Pokud myslíš že tě někdo v davu píchnul, tak je asi rozumné nechat si udělat test ještě po 6 měsících od oné události. Hepatitida C je totiž u drogově závislých spíš pravidlem než výjimkou.

Jestli za tvými problémy může být jiná nemoc, to skutečně nevím. Krví se dá přenést vpodstatě libovolná infekční nemoc, takže tohle chce odborníka který si tě pořádně prohlédne.

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.