Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Jackman je zpátky

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jackman

PříspěvekZaslal: 23.12.2009, 00:01 hod    Předmět: Jackman je zpátky Citovat

Zdravím všechny "spolutrpící" Smile Slíbil jsem info po skončení léčby, a tak tak činím. Zprávy jsou rozporuplné. Po třech měsících pozitivita 5 mil. kopií po dalších třech měsících totéž. Nechápu a můj Dr. též. Prý ?? je virus schovaný ve ztučnělých částech mých jater (to jsou ty klobásky a šqarkové sádlíčko : Very Happy Je prý ?? málo aktivní, takže v současné době konzervativní léčba. Ale na klasický interferon bych šel, jen v případě, že by mě prorokovali půl roku života Very Happy To už vážně nechci, to radši počkám na něco novějšího.
Jinak dieta NE, alkohol NE (když nepočítám 2x plzeň týdně), sex ANO (ááách) sport ANO ( tai-chi, běhy na dlouhé tratě). Ještě jeden poznatek z jaterních testů: kromě pozitivity játra běhají jako nové, a dokonce se mě zmenšil žlučníkový kámen.

S pozdravem - virům zmar Váš Jackman
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 23.12.2009, 09:44 hod    Předmět: Citovat

To je mi líto, Jackmane
ale je skvělé že to bereš s nadhledem. A pokud se Ti po léčbě aspoň trochu ulevilo, tím líp.
Držím Ti palce, a určitě nejsem sám!
Petr
Beruskamami

PříspěvekZaslal: 02.01.2010, 17:19 hod    Předmět: Citovat

Jackmane i mě to mrzí, tu předešlou radost z úspěchu jsem sdílela s Tebou, tak hlavinku vzhůru a bude dobře uvidíš, já mám za sebou polovinu druhé léčby a stejně stále pozitivní, takže také nic moc, ale budeme věřit pro nás všechny, že to bude v pořádku... tak hodně zdravíčka a síly do dalšího boje Wink
Jackman

PříspěvekZaslal: 06.01.2010, 23:30 hod    Předmět: dopis Citovat

Dík za milá slova, rád jsem Vás zase navštívil a podíval se, kdo ze známých tady pořád koluje. Můj optimistický postoj myslím všichni znají, a humor stále neztrácím. Jsem rád, že jsem tu úděsnou léčbu absolvoval (úděsnou tedy pro mě), neb budu moci event. na smrtelném loži prohlásit, že jsem pro své zdraví udělal, co jsem mohl Very Happy
Příští týden mám narozeniny, tak přemýšlím, co si nadělím. Asi nějakou cestu hodně daleko, když už teď nemusím cestovat s "interferonní" chladničkou a bát se, že mě zatknou jako teroristu, co chce kapitána letadla přepadnout s injekcí interferonu Very Happy Když někam pojedu, pošlu odkaz na foto (třeba budu mít i své oblíbené růžové ponožtičky Very Happy

Mějte se všichni v tom novém roce fajn, Váš Jackman.

P.S. To Beruskamami: bojuj !!!!!!!
Beruskamami

PříspěvekZaslal: 09.01.2010, 18:14 hod    Předmět: Citovat

Very Happy budu Jackmane Wink a né, že se nám někde na té dovče ztratíš Very Happy i Tobě a všem zdravíčko... Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.