Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

První noc s interferonem masakr
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evka
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 11:01 hod    Předmět: Citovat

Ono je to dost složité. Mě třeba operace, která mi "darovala" HCV, zároveň zachránila život (rakovina). No, raději jsem živá a snažím se uzdravit i z tohohle svinstva. Však mě nikdo nenakazil naschvál a co se stalo, odestát se nemůže. Být to však v době, kdy se už dělaly testy, pak by šlo o hrubé zanedbání o opravdu by to bylo na žalobu. A ještě jedna věc - právo na zdraví k základním lidským právům nemůže patřit, protože není v lidských silách to zařídit. Koho budeš třeba žalovat za to, že jsi hemofilik?
Jackman

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 11:26 hod    Předmět: Citovat

to Petr: dík za info, to jsem nevěděl

to all: já si myslím, že život je krátký, abych ho utrácel předlouhými soudními spory, a pak mi někdo nad mojí rakví řekl: "a víte, že měl pravdu!".

P.S. Evidence to Hepatikc: jistě ze zákona mají jistou povinnost, ale v minulých letech tam proběhly: požár, povodně, přestavba, restrukturalizace, stěhování. Takže by bylo téměř jisté, že ze subjektivních důvodů dostanou výjimku, co se týče zachování záznamů v krizových podmínkách. Záznamy nejsou duplicitní ani nebyly zálohovány na elektronických médiích. O tomto nemám iluze, už v této zemi nějakou dobu žiju Very Happy J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 12:02 hod    Předmět: Pre Evku: Citovat

-KONIEC-

Naposledy upravil Hepatikc dne 09.10.2009, 11:12 hod, celkově upraveno 1 krát.
Evka
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 12:21 hod    Předmět: Citovat

Vůbec nemám pocit, že bych byla v rukou lékařů v bezpečí. Zvorali toho na mě víc než dost, nejen v případě HCV. Dost toho taky zachránili. Znám i ze svého okolí případy vysloveného poškození zdraví. Ale nehodlám si minulostí kazit přítomnost. I já jsem v životě ledacos zvorala, ale mám kliku, mé pracovní chyby nemohou ohrozit ostatní, pouze moji peněženku. A tu strašlivou zodpovědnost lékařům nezávidím, já bych to určitě neunesla a skončila na psychiatrii. A to vážně nemáš nic lepšího na práci, než se pořád zabývat sám sebou a svou nemocí? Nechceš si najít jiného koníčka? Bylo by ti na světě líp!
Jackman

PříspěvekZaslal: 26.06.2009, 16:56 hod    Předmět: Citovat

to Evka: jo, jo, moje slova Very Happy
Petr74
Anonymní

PříspěvekZaslal: 24.07.2009, 22:22 hod    Předmět: Citovat

Ahoj všichni, mám hep. typu B. Před 14 dny jsem začal léčbu Interferonem. Po tom všem, co jsem si přečetl na netu jsem dostal příšerný strach, jak bude na injekci reagovat tělo. Pátek 17. 7. první injekce. Lékař mi doporučil, vzít si po injekci panadol nebo ibalgin. Vzal jsem si Ibalgin. Všechno v pohodě, nastal večer a já měl pořádnou zimnici, která ráno odešla. Celý týden jsem byl v pohodě. Dnes, pátek 24.7. druhá injekce. Tentokrát píchám sám - při pohledu na injekční stříkačku mi vstávají vlasy na hlavě - kupodivu jsem se trefil a vůbec to nebolelo. Píchám do břicha. Jsem v pohodě.Pravda, je to druhá injekce, všechny příznaky mohou přijít, ale snad se to poddá. Držím všem palce, už proto, že u B a C je velká naděje na vyléčení...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.