Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

První noc s interferonem masakr
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beruskami
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.04.2009, 11:52 hod    Předmět: Citovat

Ahojíček tak první noc po injekci v pohodě, maličko teplota a motání hlavy... ráno náročnější na probuzení, ale není to zas až tak hrozné a ještě dnes se cítím unavenější... všem hodně síly Wink
em

PříspěvekZaslal: 07.04.2009, 12:24 hod    Předmět: Citovat

Tak to blahopřeji.Já měl téměř 40 horečku a ráno jsem byl jak mátoha.
Třetí den jsem již musel do práce(často mám 20h pracovní dobu)-no nic moc.Od první aplikace je to přece jen o něco lepší,ale už se fakt těším na konec.Zbívá mi 41 kousků Smile
Ó sladký únore kde jsi?
Drž se
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jíťa

PříspěvekZaslal: 07.04.2009, 12:42 hod    Předmět: Citovat

Ahooj, tak mě jich zbývá "pouhých" 42 kousků Laughing . Snad ten rok uteče jako voda.... Takže hurá do boje!!! Razz
em

PříspěvekZaslal: 07.04.2009, 13:05 hod    Předmět: Citovat

Já se na to dívám takhle:za chvíli mi jich bude zbývat 36 a to znamená že mám 1/4 za sebou a ta jedna čtvrtina byla fakt jen chvilka.
merry
Anonymní

PříspěvekZaslal: 08.04.2009, 12:17 hod    Předmět: Citovat

Evka napsal:
Ahoj, nevím, jaké zkušenosti mají ostatní, ale můj lékař mi na případnou horečku povolil Paralen. Tu sice nemívám , ale párkrát mě po injekci pořádně bolela hlava a na tu to pomohlo.

já taky beru půl hodiny před píchnutím interferonu paralen,ale bolest hlavy stejně mám,něco jako napnutý drát na který někdo falešně brnká.
Moje dva dny po injekci jsou na nic,koukám jako vrána a hledám koho bych za něco seřvala Smile.chudák můj muž , už mě má asi plný zuby.
Bobila1

PříspěvekZaslal: 08.04.2009, 15:00 hod    Předmět: Citovat

Kto to neprežije neuverí kto aké stavy prežíva pri liečbe interferónom. Aj ja som podráždený no všetci musíme veriť v úspech na konci liečby
yanyoky

PříspěvekZaslal: 10.05.2009, 18:31 hod    Předmět: Citovat

:DTak lidičky už jsem tu zas dlouho nebyl,dost vas zanedbavam Very Happy .Mam za sebou 7 injekci a jsem pod hranicí měřitelnosti,bohužel však fyzické problemy přetrvavají,když sním něco co mi nedělá dobře tak sebou seknu a musim jít hajat,čas od času si zkusím dat kafčo fakt mi moc chybí,melta už mi leze ven i ušima Laughing ,a pak mě to taky sunda.Ale ted k největšímu problému snad nejsem sam a někdo mi poradí.Od začatku lečby mam problem s močením,chodím i 5x za noc,nemůžu to udržet,nikdy jsem s tím problém nemíval a je to hrozny na psychiku.Jinak mam svůj fígl na stavy po pichuli,když se po pichuli tak 2 hodky,fyzicky namaham tak to přijde se stejnou silou jako ta první,zimnice že skaču 5cm nad postel,klouby.Ale po 3hod. klepaní usnu,spim až do rana a pak cely tyden jako rybička.Když si píchnu a jdu si lehnout,tak mi je kolikrat zima i 2-3dny,bez chuti do života,nalady atd.atd.Alespon jsem to měl 4pichule tak a tři tak.Jinak se tu všichni mějte,hlavu vzhuru,usměv na rtu a hodně sílu v boji proti těm malejm mrškam.PA PA Laughing
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 10.05.2009, 21:03 hod    Předmět: Citovat

yanyoky napsal:
...Ale ted k největšímu problému snad nejsem sam a někdo mi poradí.Od začatku lečby mam problem s močením,chodím i 5x za noc,nemůžu to udržet,nikdy jsem s tím problém nemíval a je to hrozny na psychiku.

Já jsem při léčbě chodil cca každé dvě hodiny, ale přičítal jsem to hlavně tomu, že jsem se snažil co nejvíc pít. Nevím jestli se s tím dá něco dělat, já jsem to neřešil. Jenom jsem si koupil takové to "nášlapné světýlko na baterku" - je to jako menší talířek, dá se to na zem, šlápnutím se to zapne/vypne, a tlumeně to svítí, takže nemusím na WC rozsvěcovat velké světlo. Tuhle vychytávku používám dodnes, i když už po nocích tak často necourám.
Petr
Jíťa

PříspěvekZaslal: 11.05.2009, 12:15 hod    Předmět: Citovat

Ahoj, taky chodím v noci každou chvilku, ale já mám pořád žízeň při léčbě (bohužel i hlad Rolling Eyes ). Proti jedné kávičce denně doktorka nic nenamítala, jen prý mám dostatečně pít vodu, protože kafe odvodňuje..
Jinak držím palce ať už pod hranicí měřitelnosti zůstaneš napořád!! Wink
Nika
Anonymní

PříspěvekZaslal: 11.05.2009, 20:27 hod    Předmět: Citovat

Zdravím, mě se po 18 pichuli daří celkem dobře. Akorát co pozoruji se začaly drsně lámat a třepit nehty a to jím od začátku Biosil plus, bez by to možná bylo horší. Přítel si onehda vyčesal asi polovinu deky co má na hlavě...
Taky jsem vyzkoušela co kůže a přímé sluneční záření, asi to pro mě nebude nic moc pač vpich z pátku mi v sobotu okamžitě vystřelil do fialová barvy a sakra svědil, jinak (bez slunka) mírně červená a to tak až okolo středy, čtvrtku a nesvědí.
Ale jinak sluníčko balzám na duši zdr.
Zdeněk Veselý

PříspěvekZaslal: 12.05.2009, 07:52 hod    Předmět: Citovat

Ahojky,zítra si dám třetí kousek Smile a je mi nic moc,ale čekal jsem to podstatně horší.Dnes jdu na kontrolu jak dopadl krevní obraz a nafasovat další pichule Sad .Nad vodou mě drží manželka a syn a snad je ani moc nedrtím,protivnej jsem jenom občas Smile .Jestli se to nezhorší,tak to v poho zvládnu.Všem držím palečky papa
Hepatikc

PříspěvekZaslal: 27.05.2009, 12:34 hod    Předmět: Príznaky interferonu Citovat

-KONIEC-

Naposledy upravil Hepatikc dne 09.10.2009, 11:10 hod, celkově upraveno 1 krát.
mm
Anonymní

PříspěvekZaslal: 23.06.2009, 13:21 hod    Předmět: Re: Príznaky interferonu Citovat

Hepatikc napsal:
Z jedál, ktoré som mal rád sa mi už pri pomyslení na ne robilo neskutočne ZLE! Jedenie BOLO PRE MŇA ZA TREST! Schudol som rovných 20 kg!!! Za prvé tri mesiace 15 kg. Lekár mi predpisoval energetické nápoje (zvláštnu dietetickú tekutú stravu), ktoré mali rôzne chute... ale všetky ma napínali na zvracanie. Hrozné!

Tak to je jedina vec, kterou bych potreboval. Ja jsem totiz zase za posledni 2 roky 20kg nabral
Anonymní

PříspěvekZaslal: 23.06.2009, 13:48 hod    Předmět: 20 kg Citovat

Neboj sa! Ak sa ti počas liečby pritrafí okrem iného aj tyreotoxikóza (TSH > 9,5), určite schudneš! Wink
Jackman

PříspěvekZaslal: 23.06.2009, 16:16 hod    Předmět: chudoba Citovat

Když mě bylo při léčbě hodně špatně, tak jsem nemohl do práce a taky som vela schudol. Privela tisíckorunáček Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.