Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

ahoj
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
candy

PříspěvekZaslal: 02.11.2006, 11:46 hod    Předmět: ahoj Citovat

to je narez teda fakt Sad musim to zvladnout kdyz to zvladli i jiny .Je to fajn slyset ze si zdrava a lecba nebyla zbytecna .Uz aby to bylo za mnou a ja se taky mohla tesit z uzdraveni.S pozdravem Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: 06.11.2006, 22:53 hod    Předmět: Citovat

Neboj je to v pohode, po mesiaci si zviknes.
antonie

PříspěvekZaslal: 10.11.2006, 12:22 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,byla jsem na tom úplně stejně.Nyní jsem 3roky po léčbě.Moc dobře rozumím těm pocitům,když něco takového člověk prožívá,nikdo Ti nemůže porozumět,dokud to neprožije.Měla jsem pocit,že si musím dát vše do pořádku a připravit se na smrt.Léčba je opravdu náročná a když se ženská podívá do zrcadla,tak jí to moc nepřidá.Poslední rok jsem na tom moc dobře nebyla,ale nechtěla jsem to vzdát.Místo léků jsem začala pít čaj z Ostropestřce,tak litr za den a semínka si melu do jogurtů.Teď jsem ho začala i pěstovat.Je to asi 3měsíce,co se cítím naprosto skvěle,jaterní testy mám lepší,začala jsem cvičit a vůbec mám pocit,že jsem jiný člověk.Nevím jak dlouho to vydrží,ale já si to teď moc užívám,protože ta únava byla hrozná a já díky ní přišla o spoustu krásných věcí na světě.
candy

PříspěvekZaslal: 10.11.2006, 12:46 hod    Předmět: ahoj Citovat

Dekuji ti za napsani prispevku a zdeleni pocitu....lecba byla zrejme uspesna vid?ty si mela asi poskozena jatra ,to ja je mam nastesti zdrave zatim.Mas rodinku?jestli se ptam moc osobne tak nemusis psat Wink
E.Nicol

PříspěvekZaslal: 12.11.2006, 13:46 hod    Předmět: ahojda Citovat

Je mi 32, jsem mamina 3letého klučiny. Před sedmi lety jsem zjistila, že jsem se nakazila. Zatím jsem se neléčila,ale doufám, že v blízké budoucnosti, kterou budu trávit v Praze mě přijmou na Bulovku a budu moci zahájit léčbu. Nyní mám jaterky 6x tak větší, než je normál. Nevím, jestli je to se mnou tak hrozné, protože neznám další případy žloutenky. Cítím se vcelku dobře i když sem tam nějaká ta únava se dostaví. Snažím se držet dietu už nějaký ten rok i když striktně jí nedodržuji. Stalo se mi také, že jsem na nějaký čas byla negativní, co jsem opět pozitivní jsou asi tři roky Chci se zeptat, jaké procento je výsledek úspěšné léčby interferonem.

Ahoj Nikol
candy

PříspěvekZaslal: 12.11.2006, 14:08 hod    Předmět: ahoj Citovat

petr to bude zrejme vedet presne ja myslim ze 70procentni.Budu drzet palecky Wink
antonie

PříspěvekZaslal: 12.11.2006, 16:00 hod    Předmět: Re: ahoj Citovat

Ahoj,léčba právě moc úspěšná nebyla,rozhodila mi pár dalších věcí.Jsem sice vdaná,ale děti nemám,když budeš chtít,tak napiš na mail antonie.mala@seznam.cz
Anonymní

PříspěvekZaslal: 12.11.2006, 20:16 hod    Předmět: Citovat

Ráda bych si s vámi o této chorobě popovídala. Bohužel jsem na mateřské a ještě nemám svůj vlastní počítač. Jakmile ho budu mít, tak s vámi budu v kontaktu mnohem častěji. Teď píš od mého bráchy. Smile Smile Razz

Je to dobrý pocit vědět, že nejsem jediná s touto nemocí. I když samozřejmě nikomu z vás to nepřeju.

Vaše Nikča
candy

PříspěvekZaslal: 12.11.2006, 21:26 hod    Předmět: ahoj antonie Citovat

urcite napisu .dik Smile
candy

PříspěvekZaslal: 12.11.2006, 21:27 hod    Předmět: ahoj nikca Citovat

Klidne tu pisni jak se mas a jak se citis ...kdyz budes mit prilezitost...a jak stareho mas broucka:)?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.