Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Tak je tu poslední šance...
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beruškamami
Anonymní

PříspěvekZaslal: 31.03.2009, 05:58 hod    Předmět: Tak je tu poslední šance... Citovat

Ahoj vám všem, jenž jste at' už před nebo po léčbě... Od 6. dubna nastupuji na další léčbu ta první byla neúspěšná... budu dostávat pegintron - tak vám to jen píši a snad budu mít to štěstíčko se vyléčit úplně... Very Happy Vše překrásný den...
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 31.03.2009, 08:37 hod    Předmět: Citovat

Díky za zprávu,
držíme ti palce! Very Happy
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beruskamami
Anonymní

PříspěvekZaslal: 01.04.2009, 13:44 hod    Předmět: Citovat

Děkuji Petře - dám průběžně vědět jak to vypadá... Wink
Jackman

PříspěvekZaslal: 01.04.2009, 19:18 hod    Předmět: Citovat

Držím palce i na nohou Very Happy Jackman
Beruskamami
Anonymní

PříspěvekZaslal: 02.04.2009, 14:08 hod    Předmět: Citovat

Mocinky děkuji... i vám všem zdravíčko... dnes jsem volala doktorce pro výsledky JT alt mám 1.40 a ast 1.72 což není zase až tak vysoké, PCR mi teprve naberou, ale poslední odběr byl něco kolem 2 mil kopií, tak uvidíme... děkuju za podporu kluci... Wink
Mrqa

PříspěvekZaslal: 02.04.2009, 18:26 hod    Předmět: Citovat

Tentokrate se ti to musi povest. jak se rika: Vira tva te uzdravi. Very Happy
My ty viry prevalcujem. Prece na nas nevyzrajou takove nejake male potvory ne?
modry35

PříspěvekZaslal: 02.04.2009, 22:24 hod    Předmět: 2 léčba, né všichni okusili Citovat

Já vím, že druhé kolo je náročnější, mám poznatky:
http://hepc.cz/board/viewtopic.php?t=612
Já opravdu nevím, co vše může pomoci. Ale aspoň se na to koukni. Může to vypadat směšně, ale druhá léčba byla úspěšná.
Ahoj a přeji úspěch.
modry35
Beruškamami
Anonymní

PříspěvekZaslal: 03.04.2009, 06:32 hod    Předmět: Citovat

Všem mocinky děkuji a opravdu moc doufám, že si s těma potvůrkama tělo poradí, určitě se juknu i na ten odkaz a dám vědět jak to zvládám Wink
Jíťa

PříspěvekZaslal: 06.04.2009, 21:41 hod    Předmět: Citovat

Beruškamami: přeji ať je druhá léčba úspěšná a držím moc moc palečky aby Tvůj chlapeček vyhrál nad potvůrkama bez léčby Wink
Hodně štěstí!!! Smile
Beruškamami
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07.04.2009, 07:03 hod    Předmět: Citovat

Děkuji Jituško, první noc byla celkem v pohodě, maličko teplota a motání hlavy, dnes vstávám celkem unavená, ale není to nic hrozného - čekala jsem horší reakci, tak uvidíme a maličký... pěvně věřím, že tomu tak bude a léčbu nebude potřebovat... Rozhodně vám všem vědět... Krásný den Wink
modry35

PříspěvekZaslal: 13.04.2009, 17:45 hod    Předmět: průběh a závěr léčby Citovat

Ahoj, já se zeptám , jestli mohu, jak to přesně vypadalo po léčbě a zda v průběhu léčby ti snižovali ribavirin nebo pegintron? Zajímá mně, zda v průběhu léčby jsi neměla už ani po 3 měsících virus měřitelný a na konci léčby se objevil při prvním odběru po cca měsíci od ukončení léčby? To je velice důležité, protože tak to bylo přesně u mně s tím, že mi asi v polovině léčby snížili ribavirin na polovinu, ale interferon ponechali v původní dávce, přičemž spíše bylo vhodné snížit interferon, když už virus nebyl měřitelný a ponechat pegintron. Ale opravdu jsem nepil v průběhu první léčby kávu. A to dnes považuji za chybu. Zjistil jsem, že jako jediný velký piják kávy v kanclu nemám například nikdy chřipku ani jiné virové onemoznění v době jak všichni uléhají s chřipkou a angínou apod. Taky jsem se nechal naočkovat proti hep A+B. Sice říkají, že to nemá žádný vliv , ale po první injekci jsem byl téměř nemocný a po druhé to bylo o trochu lepší. Zkus vydržet, stojí to za to. Pak ještě po půl roce se člověk zlepšuje a cítí stále lépe, opravdu. Nikdy bych tomu nevěřil. Takže drž se a piš modry35
Beruškamami
Anonymní

PříspěvekZaslal: 14.04.2009, 06:14 hod    Předmět: Citovat

Ahojky Modrý, při předchozí léčbe, mi snižovali ribav. z pěti tablet na tři denně, nejsem si stoprocentně jistá po jaké době, ale bylo to dost brzo, léčbu jsem předčasně neukončila a dojela si celý rok, ale celou dobu jsem byla měřitelná. Nevím bohužel přesně kolik kop. jsem měla v krvi, ale doktorka říkala, že to kleslo hodně. Jaterní testy jsem na konci měla v normálních hodnotách, když jsem s léčbou začínala, měla jsem něco přes 2, jak u ALT, tak u AST... Nyní jsem začínala i s nižšími jat. testy a virémku se dozvím z odběrů příští kontrolu 7.5, tak hned napíši. Jinak se cítím dobře, tak budu věřit, že to pomůže... Zatím ahojky a krásný den Tobě i ostatním... ps.. jo a jahody mám také ráda, prý čistí krev Very Happy
modry35

PříspěvekZaslal: 15.04.2009, 11:52 hod    Předmět: ostropestřec etc. Citovat

Ahoj, pokud máš zvyšené ALT/AST, tak vynikající je ostropestřec
http://www.lekarna.cz/natrodale-ostropestrec-tob-30/
Stojí to pár korun a i po vysazení se to zvyšuje pomalu. Na vira to nemá vliv, ale na kondici jater obrovskou. Dají se použít i jiné , ale tento zmíněný je 250mg a tím je to vlastně levné. A jsou tam i B vitamíny.
Opravdu to stojí za to. Kromě toho občas používám já osobně koenzym Q10. Nicméně na výsledky jaterních testů nemá žádný vliv.
Ikdyž se to zdá nemožné, ale když si prášek vezmu večer, vudím se o cca 1 hodinu dříve, ale může to být individuální.
modry35
Bobila1

PříspěvekZaslal: 15.04.2009, 18:48 hod    Předmět: Citovat

Natrodale Ostropestrec je možné kúpiť v lekárni na Slovensku?
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 15.04.2009, 21:53 hod    Předmět: Citovat

Bobila1 napsal:
Natrodale Ostropestrec je možné kúpiť v lekárni na Slovensku?

Zeptej se v lékárně, ostropestřec je poměrně populární a určitě něco seženeš. Po slovensky to ale není ostropestřec, ale myslím Silybum Mariánske - v lékárně to určitě budou znát latinsky (Silybum Marianum).
Petr
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.