Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Zaměření tohoto fóra

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Technické připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 21.06.2006, 09:52 hod    Předmět: Zaměření tohoto fóra Citovat

Tato část fóra je míněno jako zpětná vazba pro tyto www stránky. Sem pište vaše návrhy na vylepšení těchto stránek nebo jenom co se vám na stránkách líbí či nelíbí.

Pokud to bude možné, budou tyto stránky průběžně upravovány a doplňovány podle vašich podnětů.

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janka

PříspěvekZaslal: 24.01.2008, 20:31 hod    Předmět: tema Citovat

ahoj Peter,
nechcem ta kritizovat, robis zasluznu pracu, fakt dakujem za vsetky informacie a ten skvely napad zostavit toto forum, ale zrejme v poslednom case nemas cas na upravu tem, pretoze mam pocit, ze niektore temy su vlestne o tom istom, ale jedna je na prvej strane, druha na druhej a podobne, tak, ak budes mat cas mrkni na to a zrejme by sa to dalo urobit prehladnejsie a niektory odkaz len presunut a zoznam tem, otazok by bol uzsi, ale ich obsach kompletnejsi.v praxi by to znamenalo, ze pod temou PLODNOST najdem aj vsetko co sa tyka obavy z otehotnenia a nie dalsia tema CHCI OTEHOTNET, tiez napr SEMENO A SIRENI HCV, mam pocit, ze to je potom len zbytocne rozptylene. tiez tema genotyp3a je tam dvakrat a tusim si mi raz tak moju otazocku aj presunul, no myslim, ze teraz asi nemas na forum tolko casu, tak sa v tom clovek zacina stracat. ale v kazdom pripade velka vdaka za kazdu odpovet a za tento fakt super napad.
pa a p.s.: dufam, ze sa neurazis, nemyslela som to v zlom.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 24.01.2008, 23:33 hod    Předmět: Re: tema Citovat

janka napsal:
ahoj Peter,
nechcem ta kritizovat, robis zasluznu pracu, fakt dakujem za vsetky informacie a ten skvely napad zostavit toto forum, ale zrejme v poslednom case nemas cas na upravu tem, pretoze mam pocit, ze niektore temy su vlestne o tom istom, ale jedna je na prvej strane, druha na druhej a podobne...

Ahoj Janko,
ne, vůbec se nezlobím. Jsem rád když vím jak se na tyhle stránky dívají ostatní. Na druhé straně tě asi nepotěším - o tom jistém chaosu který popisuješ vím, ale nepovažuji to za chybu, ale vlastnost. Protože:

Přehledné a utříděné informace jsou na hlavních stránkách http://www.hepc.cz Tam jsou informace srovány podle témat, a jsou určeny pro "soustavné čtení". Tato část, kterou právě čteš a která je "neučesaná", to je diskusní fórum, kde o obsahu rozhodují ti, kdo sem píšou příspěvky/otázky a já tomu záměrně nechávám volnost. Pouze výjimečně přesouvám příspěvky jinam (ty případy bych spočítal na prstech). Příspěvky jsou řazeny podle času kdy sem byly vloženy. Když někdo přidá do tématu nový příspěvek, posune se téma automaticky nahoru, takže je poměrně jednoduché zjistit co je tady nového.

Často (možná nejčastěji) sem píší lidé kteří se nedávno dozvěděli diagnózu a teď hledají informace, ptají se. Většina věcí na které se lidé ptají je obsažena v oněch "setříděných" článcích. Ale někdo se raději zeptá, nebo se potřebuje ujistit že v tom jeho konkrétním případě je to doopravdy tak. Pro tyto lidi je snazší najít odpověď na jejich položený dotaz, protože je zpravidla nahoře (je nejnovější).

Ale Tvůj dotaz ve mně vzbudil jisté podezření - je opravdu patrné, že toto diskusní fórum je pouze jednou součástí serveru http://www.hepc.cz, kde jsou i "přehledné" články?

V každém případě díky za reakci.

Petr
magdalena

PříspěvekZaslal: 02.10.2008, 17:03 hod    Předmět: recnicka otazka Citovat

ahoj petre,
chtela jsem ti jen napsat, ze jsem rada, ze netridis prispevky v diskusnim foru. podle meho nazoru je to presne tak, jak si myslis.... chci si precist aktualni reakce a vubec mi nevadi, ze je to dotaz, ktery uz byl zodpovezeny nekolikrat. pro me je vic prijemne dostat odpoved na otazku, nez si precist "ucesane informace". je fajn citit, ze s tebou nekdo diskutuje, pise osobni skusenosti a povbuzeni.

nejsem zadny technik, tak neumim posoudit technicky stav techto stranek, ale jsem moc rada, ze jsou. moc mi pomahaji....

ps: omlouvam se, ze moje reakce neni aktualni. pozde, ale prece....
velke DIKY papala magdanela
Radislav

PříspěvekZaslal: 15.02.2015, 23:25 hod    Předmět: Citovat

Bez tohoto fora, bych žil v nějakým snu s touto nemocí a netušil bych ani základní věci. Například, že řada lidí s nemocí žila 20 a více let, než se začali léčit. Hned sem chtěl běžet k lékaři a započít s léčbou a zničit si život, ale naštěstí díky tomuto foru jsem tak neudělal a jen si zjistil svou diagnozu Wink Dneska vím, že když se budu těch x let šetřit, jíst zdravě, nepít ani nijak nepomáhat k dalšímu poškozování svých jater, tak klidně půjčku, kterou jsem si neuváženě před rokem vzal splatím a potom mohu veškerou svou energii a čas (na marodním) věnovat svému zdraví a tomu, se viru z těla zbavit. Díky, že tohle forum existuje -> dar s nebes Cool
Marie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 24.05.2015, 16:53 hod    Předmět: Přesunutí příspěvku Citovat

Petře, přeji pevné zdraví a také bych chtěla poděkovat za tyto stránky. jejich vedení a čas, který jim věnujete. Zároveň se na vás obracím s prosbou o přesunutí příspěvku, který jsem včera tj. 24.5.2015 odeslala k předmětu Trojkombinační léčba, ale založil se znovu, což mne mrzí. Možná jsem se překlepla při zadání, nevím, ale už se mi to nepodařilo opravit a přeposlat k původně založenému tématu pod shodným názvem a tím se ztratila i kontinuita. Děkuji Vám, s pozdravem Marie
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Technické připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.