Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

ahoj
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
candy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 24.10.2006, 11:51 hod    Předmět: ahoj Citovat

Chtela bych vedet jak probiha normalni lecba?a jak se snasi?diky
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 24.10.2006, 12:35 hod    Předmět: Citovat

Hodně informací o léčbě najdete na těchto stránkách. To nejdůležitější je asi v článku
http://www.hepc.cz/index.php?page=2&faq=lecba.htm

Každý snáší léčbu trochu jinak, je to hodně individuální. Já jsem vpodstatě zdravý (až na to HCV), a snášel jsem léčení docela dobře. Byl jsem schopen chodit do práce, jen jsem musel hodně odpočívat.

Třeba vám sem časem další návštěvníci napíšou své zkušenosti a zážitky z léčby.

Držím palce!
Petr

Naposledy upravil Petr dne 24.10.2006, 13:52 hod, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
candy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 24.10.2006, 12:40 hod    Předmět: diky Citovat

chteji zacit lecbu az na jare to bude malemu rok ..prave proto se ptam jak se to snasi...rodinu mam dost daleko a manzel je v praci od rana do vecera..a jeste muzu se zeptat sli ste v prvnich dnech do nemocnice nebo se to rovnou lecilo doma?diky
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 24.10.2006, 13:58 hod    Předmět: Citovat

Myslím si že pobyt v nemocnici není nutný - já jsem s tím v nemocnici neležel. A co se týká péče o miminko - to opravdu nedokážu posoudit. Ale člověk dokáže víc, než by si myslel.

Petr
candy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 24.10.2006, 14:05 hod    Předmět: Citovat

diky moc krat za odpovedi Wink
kvetali
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.10.2006, 13:23 hod    Předmět: Citovat

ahoj Candy!Já se léčím třetí měsíc, v nemocnici jsem nebyla, mám dvě děti, ale ty mají už 9,8 let tak jsou už vcelku samostatní.rodinu mám taky daleko,já léčbu snáším vcelku dobře, nejhorší je asi ten začátek, jen musím taky celkem hodně odpočívat, jaro je skvělá věc-svítí sluníčko a je teplo na procházky,které tě určitě psychicky povzbudí.Chodím taky do práce, já se snažím si to nějak zorganizovat, když vím, že mi bude 2 dny všelijak,nakoupím, uvařím dětem na dva dny oběd,na svačinku jim dám ovoce, musli tyčinky,na večeři si už namažou rohlík sami..Taky držím palce!Kvetali
candy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.10.2006, 15:04 hod    Předmět: Citovat

tak to je fajn kdyz nekdo napise ze to zvlada.Sem rada ze nejdou na mne hr a ja budu mit cas to vstrebat a pripravit se.Drzim palce at to zvladas a zachvili mi muzes napsat ze si zdravoucka Wink
kvetali
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.10.2006, 14:30 hod    Předmět: Citovat

Děkuju!!!já mám céčko asi 12 roků a nevěděla jsem o tom, až před rokem jsem se to dozvěděla.když jsem se to dozvěděla, prošla jsem několika stádiema: od paniky, přes "ještě si chci užít" až po neustálé vnitřní psychické řešení.ale ten čas, který jsem měla než jsem se začala léčit mi pomohl se s tím nějak vnitřně vyrovnat.
candy

PříspěvekZaslal: 26.10.2006, 15:28 hod    Předmět: ahoj Citovat

tak prozivas podobne jako ja ...a tak spoleham na cas ze se stim srovnam a budu pak daleko silnejsi .Za jak dlouho te zacali lecit ?
kvetali
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.10.2006, 20:12 hod    Předmět: Citovat

nejdřív mě jedna paní doktorka léčit nechtěla, tak jsem přešla k jinému p.doktorovi, ten byl moc hodný, vše mi to hned vyřídil, ale bohužel jsem neprošla vedením nemocnice v daném čtvrtletí, takže za další 3 měsíce jsem prošla, ale bohužel p.doktor dlouhodobě onemocněl a já si musela najít jiného..našla,všechno to zas zajistil a domluvily jsme se že to necháme za 3týdny po dovolených. Na dovolené mi ovšem volal, že ta sestřička se kterou jsem měla být v kontaktu si zlomila nohu..takže si dovedeš představit můj pohled pokaždé na displej mobilu-ajéj, a co to bude tentokrát.Takže nervy mám vycvičené, ale pan doktor je moc hodný. Trvalo to moje čekání na léčbu přesně 1 rok.
candy

PříspěvekZaslal: 26.10.2006, 20:15 hod    Předmět: no teda Citovat

to si umim predstavit ty nervy !Doufam ze me to takhle odkladat nebudou Shocked jinak nechapu proc te dr. nechtela lecit?asi moc otravuju co... Confused
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.10.2006, 20:26 hod    Předmět: Citovat

nevím, přesně jsem to nepochopila, ve městečku kde bydlím je jen jedna hep.poradna a asi jsem paní doktorce nebyla sympatická. Já neměla sílu se toho dopatrávat nějak hlouběji.Chodím k jedné p. doktorce na gynekologii a ta se divila, jakto že se mě z hep.por. ani nezeptala, jestli beru nějakou antikoncepci a jakou.Chtěla být s p.dokt. v kontaktu, protože má více pacientek s cečkem a u těch to tak dělá, ale p.doktorka byla tak "ochotna",že ji ani nenapsala lísteček co jako ano a co ne. a nějaké informace jsem sehnala až na internetu, od ní jsem se jen dozvědělaže nemám jíst smažené a pít alkohol.Jsem ráda, že jsem přešla jinde. Co si o tom myslíš ty?
candy

PříspěvekZaslal: 26.10.2006, 20:32 hod    Předmět: ahoj Citovat

No ze to je pekna nezodpovednost to jako nema ona povinnost ti dat informaci atd.Me nic blizsiho nerekla jen ze lecba se odklada kuli mimi na jar .Za tu dobu asi zrejme muzu vse nebo ja nevim...Zrejme sou lekari jako jedna pisatelka v nejmenovane diskusi co napsala prispevek vis!Kazdopadne je dobre ze si presla a neco stim delaji doufa ze to bude o.k
kvetali
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.10.2006, 20:46 hod    Předmět: Citovat

můžu se zeptat, jak dlouho to víš?a jak ti to zjistili,náhodně?jestli nechceš, samozřejmě neodepisuj.
candy

PříspěvekZaslal: 26.10.2006, 20:49 hod    Předmět: Zisteni Citovat

Ja sem pri porodu darovala pupecnikovu krev ...tri mesice po porodu zazvonil telefon a tam mi oznamili nasli sme vam v krvi hepatitidu C ....obvodacka me doporucila na Bulovku,tam sem se objednala to trvalo asi tri tydny nez nas vzali a pak mesic cekala za vysledkama.A v utery to rekli definitivne ze ji mam.. myslim tenhle tyden..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.