Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

NEJASNO

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 27.09.2006, 15:29 hod    Předmět: NEJASNO Citovat

Dobrý den.
Od 13 let jsem brala drogy, z toho 3 roky velmi intenzivně. Dnes je mi 22 let. Před rokem mi byla zjištěna žloutenka C, má lékařka mě nijak neléčila, mám ještě nějakou šanci, že se mé tělo s virem vyrovná samo a já budu moct žít normální život?
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 01.10.2006, 11:12 hod    Předmět: Citovat

Lucie,
pokud se tělo nezbaví viru do 6 měsíců, pak již bohužel nelze počítat s tím, že se vyléčí později.

O drogách píšeš v minulém čase. Pokud jsi se zbavila závislosti, můžeš začít s léčbou interferonem. Není to jednoduché, a není bohužel ani zaručeno že se vyléčíš. Ale je to dnes jediná cesta jak se zbavit viru.

Více podrobností o léčbě najdeš na těchto stránkách, konkrétně na
http://www.hepc.cz/index.php?page=2&faq=lecba.htm

Držím ti palce
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucie
Anonymní

PříspěvekZaslal: 02.10.2006, 09:41 hod    Předmět: Citovat

Děkuji Vám za rychlou, i když ne moc potěšující odpověd.
Lékařka mě léčit nechce, bohužel se mnou moc nekomunikuje, takže nevím z jakého důvodu.
Chtěla bych se ještě zeptat, jak dlouho musím být úplně čistá, abych se mohla léčit a zda se toto vztahuje i na marihuanu? (s tvrdýma drogama v současnosti ve srovnání s minulostí problém nemám, i když předpokládám, že je vyžadována úplná abstinence po určitou dobu, byla bych toho schopná, kdybych pro to měla takovýto pádný důvod)
Dále bych se chtěla zeptat, zda by jste mi Vy (nebo kdokoliv jiný) mohl doporučit nějaké zdravotní zařízení či něco podobného, kam bych se mohla obrátit (jsem za severních Čech).
Děkuji, jsem s pozdravem a moc se těším na odpověd/i.
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 02.10.2006, 21:35 hod    Předmět: Citovat

Před zahájením léčby je nutno nejprve se zbavit závislosti. Důvodů je více. Pokud se dokážete s drogami skutečně rozloučit, máte šanci na vyléčení.

Seznam odborných lékařů najdete na serveru
http://www.cecko.cz
(sekce "Kam mám jít?")

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvetali
Anonymní

PříspěvekZaslal: 24.10.2006, 11:01 hod    Předmět: Lucii Citovat

Ahoj Lucie,já měla podobný problém.Jsem z menšího města, je tady jen jedna poradna, doktorka mě taky nechtěla léčit.Našla jsem si přes adresu, kterou ti uvedl Petr(cecko) jiného doktora v jiném městě. Ten začal s léčbou hned jak vyřídil všechny formality,on v tom problém neviděl.Záleží na přístupu doktorů.Dojíždím na kontroly sice asi 1,5h.cesty, ale stojí to za to!Lepší než některé "kyselé ksichty" některých lékařů.
ps.přestat hulit není zas taková tragédie, při léčbě počítej s tím,že na hulení nebudeš mít ani chuť.Přeju hodně štěstí!Kveta
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.10.2006, 14:41 hod    Předmět: Re: Lucii Citovat

Přeji Vám hodně neštěstí!!! Díky Vám, lidem, kteří berou drogy (fetují), se nakazí i mnoho lidí, kteří si to nezaslouží. Jsem člověk s dobrým srdcem, který nedokáže ublížit ani mušce, ale takovým lidem jako jste vy bych kroukila krkama jak slepicím!!!
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.10.2006, 14:41 hod    Předmět: Re: Lucii Citovat

Anonymous napsal:
Přeji Vám hodně neštěstí!!! Díky Vám, lidem, kteří berou drogy (fetují), se nakazí i mnoho lidí, kteří si to nezaslouží. Jsem člověk s dobrým srdcem, který nedokáže ublížit ani mušce, ale takovým lidem jako jste vy bych kroutila krkama jak slepicím!!!
candy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25.10.2006, 15:08 hod    Předmět: Citovat

to je vosklive co ste napsal/a .Kazdy ma jeste jednou sanci .Sem nakazena a ani nevim jak ale nidky bych nenapsala nekomu neco tak hnusneho,Prominte musela sem to napsat.... Confused
kvetali
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26.10.2006, 14:49 hod    Předmět: Citovat

anonym:jak můžete být tak zlá!!!já jsem taky brala drogy, ale už je 12 let neberu.Já vím, že si za to můžu sama, ale člověk se chybama učí.Nezlobte se, ale přece nebudete každému vyčítat co všechno od koho chytíte.Asi vám někdo takový jako my moc ublížil, tak se omlouvám za všechny lidi, kteří to v životě v určitém období pokazili..a to s tou muškou vám nemůžu uvěřit...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.