Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

Vitamíny a enzymy, minerály

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
modry35

PříspěvekZaslal: 21.11.2008, 08:47 hod    Předmět: Vitamíny a enzymy, minerály Citovat

Ahoj,
svého času jsem psal o tom, co jsem udělal pro svou úspěšnou léčbu.
Nemohu se jednak ubránit pocitu, že nejsem zcela fit přesto, že se ani nepřetěžuji (fyzicky) ani jinak (dietně ) netrápím svůj organismus.
Jasné však je, že játra potebují mnoho energie pro svou správnou funkci. Léčba je vždy náročná a rekonvalescence může být dlouhá. Co děláte pro úplnou rekonvalescenci, zajímá mně zda máte někdo nějaký vynikající postup na zvýšení výkonnosti, něco o čem nevím.
V minulosti jsem například používal ostropeřec a zdálo se, že pomáhá. Nyní však se mi to jeví, že nepomáhá a spíše naopak se cítím unavený nebo dokonce ospalý, což mně překvapilo. Co se mi však osvědčilo je Q10, mnoho lékařů však mluví o placebo efektu, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s podobnými připravky a nebo -znáte něco jiného a ve vašem případě zaručeného? Díky
modry35
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 21.11.2008, 10:18 hod    Předmět: Citovat

Ahoj,
já si myslím, že je potřeba najít si tu správnou míru fyzické zátěže a odpočinku. Já sám jsem po ukončení léčby hodně změnil svůj denní režim. Mimo jiné jsem i změnil zaměstnání (důvodů bylo více), takže teď mám víc času pro sebe. Dvakrát až čtyřikrát do týdne mám poměrně náročný fyzický tréning. Tak jako teď jsem se nehýbal nikdy dřív. Na druhé straně potřebuju hodně odpočinku. 8-9 hodin spánku je minimum, když spím méně, je to špatné a za nic nestojím.

Dávám si pozor na to, co jím a snažím se objevit, která jídla mi nedělají dobře. Zkoušel jsem různé vitamíny a doplňky stravy, ale bez valného výsledku. Občas si dám vitamin C, a ostropestřec.

Jestli je Q10 placebo? No, možné to je. Opravdu nevím.
Ale osobně si myslím, že placebo je jeden z nejlepších preparátů, které lidstvo má Wink
Tím chci říct: když ti to pomáhá, tak to užívej! I kdyby to fungovalo na základě placebo efektu, tak je to dobré.

Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.