Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

HCV a žlučníková kolika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdeněk Veselý

PříspěvekZaslal: 05.11.2008, 10:49 hod    Předmět: HCV a žlučníková kolika Citovat

ahoj,tak první poradnu mám za sebou,lékař mne poslal na sono a tam zjistili,že mám žlučníkový kámen.Za týden jsem měl asi čtyři žlučníkové koliky,hlavně v noci,po No-Spa se to jakžtakž zklidnilo.Měl jste někdo podobné problémy?Rodinka je negativní Very Happy ,rodiče též Very Happy ,dnes jsem byl na krvi ohledně genotypu a kvantity,za čtrnáct dní kontrola.Jsem teď dost psychicky dole,cítím,že mému nejbližšímu okolí to zřejmě začíná vadit,nevím jak to vše skončí,zda mě okolí podrží nebo odkopne,běhá mi mráz po zádech,když čtu jak se díky HCV rozpadají vztahy.Držím všem palečky,aby byli brzo zdrávy.papaZdeněk
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 05.11.2008, 16:16 hod    Předmět: Citovat

Ahoj Zdeňku,
to je prima že jsou lidé okolo tebe negativní. A určitě není pravda že HCV znamená rozpad partnerství.
Zkus se dostat do kondice - fyzicky i psychicky. Určitě ti to pomůže. Very Happy
Petr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Veselý

PříspěvekZaslal: 05.11.2008, 17:25 hod    Předmět: Citovat

samozřejmě mám radost z negativity mého nejbližšího okolí,jenže stou pohodou je to na štíru,trápí mne nespavost a hrozný pocit únavy,nějak se s tím pořád nedokážu srovnat.jsem v pn a krom toho žlučníku mám problémy s páteří,takže je vše na ... .díky za podporu a papa zdeněk
modry35

PříspěvekZaslal: 05.11.2008, 21:34 hod    Předmět: žlučník etc. Citovat

Ahoj, ano, mi řekli, že žlučníkové kameny jsou častým příznakem dlouhodobého C-čka, ale to už jsem dva roky žlučník neměl, protože mi našli měch kamení a řekli, že jedinou cestou je odstranit žlučník, ale neobtěžovali se mi říct, že mám taky C- čko. A to bylo v roce 2002! O dva roky později se přišlo na příčinu. Lékaři :-))) Nicméně teď nemám sice žlučník, ale už ani C-čko. Přeju úspěch v léčbě.
modry35
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.