Zpět na hlavní stránku
 Zpět na hlavní stránkuZpět na hlavní stránku   FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů     RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení 

horecka...

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
magdalena

PříspěvekZaslal: 20.10.2008, 14:47 hod    Předmět: horecka... Citovat

tak me napada...
vysoka teplota je prirozena obrana organismu, snazi se vir prehřat a tak se ho zbavit...
pri beznem onemocneni necham teplotu stoupat a leky ji nesnizuju, vetsinou po 12 hodimach sama klesne a ja se pak citim mnohem lepe... praktikuju to tak i u sve ctyrlete dcery a nemocna byla minimalne.
ALE kdyz teplota stoupne po interferonu, bojuje proti leku nebo proti viru??? myslim tim, je dobre teplotu snizovat (aby nesnizovala ucinek interferonu) nebo tomu nechat volny prubeh... no, je to spis takove zamysleni.
lekarka mi doporucila to zvladat bez leku, protoze tech "sra..k"
je uz tak dost...
papala magdanela
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr
Site Admin

PříspěvekZaslal: 21.10.2008, 08:33 hod    Předmět: Citovat

Já jsem se také snažil nebrat nic, co není nezbytně nutné. Při léčbě jsem se bez toho docela dobře obešel.

Jestli je dobré brát léky na snížení horečky nebo ne, to asi nikdo neví. Jedna věc je teorie, druhá věc je, jak to funguje v praxi. A nenašel jsem žádnou odbornou práci, která by se tím zabývala.
Takže spíš neberu léky proti horečce proto, že je to další látka, se kterou se musí organismus nějak vypořádat - a to ho nějak zatěžuje.

Petr
modry35

PříspěvekZaslal: 21.10.2008, 17:57 hod    Předmět: nebral jsem nic proti horečce Citovat

Ahoj,
mám podobný názor, nebral jsem ani doporučovaný paralen na snížení horečky, s časem stejně horečky ustanou a zmírní se na zvýšení teploty, takže vlastně o nic nejde a těch několik prvních pár týdnů vždy jeden nebo dva dny po aplikaci se to dá vydržet. Kromě toho rozhodně bych se vyvaroval antibiotik ( při dodatečném onemocnění jako angína apod. v průběhu léčby) Ale stále opakuji , že důležitý je kofein. Kromě toho, že káva je skvělý nápoj, je to katalyzátor antivirotik, jak jsem o tom četl. Nikdo tomu nepřikládá žádný důraz a farmaceutické firmy o tom nemluví, protože výroba kávy není pro ně žádný byznys, ale všimněte si, že například i v coldrexu je kofein a coldrex je to na chřiplu. Byl to opět můj amatérský názor.
modry35
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Hepatitida C -> Hepatitida C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.